SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
prz1993
O stary, jaka jakość i nabicie!

Kocham ten etap wychodzenia z redukcji, ale też do czasu bo jak wieczorem robi sie juz retencja od ilosci wegli to zaczyna to drażnić :D
Dzięki, za to u Ciebie foty plegara przy 105kg+, bajka! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
mateusz536253221
Wybuchniesz

I bydzie kupa smrodu xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
MARIAN 17
siłą się nie przejmuj daj sobie czasu ;P

forma się zgadza ;) jakośc nabicie super

Poczekam az sie wszystko rozkreci, moze ciało zwyczajnie teraz jeszcze nie wyrabia :) grunt że ja daje z siebie wszystko na treningu :)

Szkoda ze tak nie ma 24na dobe :D haha zawsze w piwni trenuje tez w koszulce ale jak sprawdzilem co sie pod nią dzieje to musialem w połowie trwningu ja ściągnąć ale pozniej i tak zalozylem na ostatnie cwiczenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
domino1664
Widziałem na insta dobrze nabija.

Dzięki kolego! Oby było jeszcze lepiej!
Ja dam z siebie tyle na ile mnie stać żeby tak było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
wiktor.grybos
Zaj**iście to wygląda

Dzięki Wiktor! Fajnie ze tutaj zagladasz, dodatkowa motywacja usłyszeć takie słowa od kolejnego "konia" z forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
rutkow
wystarczyło dodać ogórka do szamy

a tak serio , znamy sie juz bardzo długo i to co teraz dzieje sie z Toba to w porównaniu z wczesniej to była chyba jakaś zabawa tylko

nabicie pierwsza klasa !

Pytanie teraz co siedzi w tych górkach :D haha dodam ze to swoje z ogródka :D haha

Troche juz sie znamy to fakt, powiem Ci ze sam jestem w szoku. Oby było jeszcze lepiej!
Zawsze powtarzam ze chciałbym zeby mnie bylo stać kiedys na ciężka kategorie :)
Finansowo ciezko, ale moze dyscyplina, ciężka pracą i konsekwenca to osiagne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
robertjudi
Mega coraz lepiej! Zazdroszczę... U mnie przez zapalenie gardła leci antybiotyk i woda naszła..

Looo... mam nadzieje ze szybko puści... zdrowiej tam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
MARIAN 17
rutkow
wystarczyło dodać ogórka do szamy

a tak serio , znamy sie juz bardzo długo i to co teraz dzieje sie z Toba to w porównaniu z wczesniej to była chyba jakaś zabawa tylko

nabicie pierwsza klasa !


to przez założenie dziennika na sfd taka mutacja i zmiany supli olimpa na sfd/an :D

Rozgryzl mnie skubany :D ale ciii... bo zaraz wszyscy tutaj sie zleca i będą brali na potęgę supli sfd/an :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
opalinho
MARIAN 17
rutkow
wystarczyło dodać ogórka do szamy

a tak serio , znamy sie juz bardzo długo i to co teraz dzieje sie z Toba to w porównaniu z wczesniej to była chyba jakaś zabawa tylko

nabicie pierwsza klasa !


to przez założenie dziennika na sfd taka mutacja i zmiany supli olimpa na sfd/an :D


Nie ma się co śmiać, bo ja ostateczną decyzję o Debiutach itd podjąłem po ustawce u Ciebie Mariusz, a zaraz w poniedziałek po tej ustawce założyłem tu dziennik więc coś w tym jest, hehe

Ale tak najlepiej, najlepsze są spontany :D ja swój Sopot pierwszy zaliczylem podobnie, bylo pytanie ze strony Adama czy chciałbym spróbować forma juz sie klaruje :D a ja tylko "no pewnie" ale balem sie jak ja pierdziuuuu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
winterR
rutkow
wystarczyło dodać ogórka do szamy

a tak serio , znamy sie juz bardzo długo i to co teraz dzieje sie z Toba to w porównaniu z wczesniej to była chyba jakaś zabawa tylko

nabicie pierwsza klasa !

Pytanie teraz co siedzi w tych górkach :D haha dodam ze to swoje z ogródka :D haha

Troche juz sie znamy to fakt, powiem Ci ze sam jestem w szoku. Oby było jeszcze lepiej!
Zawsze powtarzam ze chciałbym zeby mnie bylo stać kiedys na ciężka kategorie :)
Finansowo ciezko, ale moze dyscyplina, ciężka pracą i konsekwenca to osiagne :)


Z Twoim zapalem osiagniesz i ja Ci tego zycze z calego serca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium