SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
A co się będziesz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
rutkow
dmq92
A mierzysz po takim wyniku 170 ponownie?


Mierze czasami 2h po sniadaniu mi spadnie czasami mam wyzej nie wiem od czego to zalezy .

Co do odczuwania wysokiego cukru to ja nic nie czuje


Masakra jak tak czytam to przerąbane... bo żadnego wpływu na to nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Babs1994
A co się będziesz xD

Ja nie z tych Kamil :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rutkow
dmq92
A mierzysz po takim wyniku 170 ponownie?


Mierze czasami 2h po sniadaniu mi spadnie czasami mam wyzej nie wiem od czego to zalezy .

Co do odczuwania wysokiego cukru to ja nic nie czuje



Zbadaj sobie przed snem bo może być tak ze Ci się kumuluje w ciągu dnia i do rana nie spada jak należy. Chwile tez tak miałem jak zle dobrałem dawke insy do ilości wegli. Odstawienie insy i w ciagu 2 dni wracało do normy wszystko. Ja zauważyłem że jak dam za mało insy to cukier wywali w kosmos i lepiej nie dawac wcale bo organizm sam sobie lepiej poradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Rutkow chodziło mi o to czy mierzysz ponownie od razu jak Ci wyjdzie taki wynik bo to coś jest mocno nie halo jeżeli masz cukier 170 z rana i tu moim zdaniem żartów już nie ma. Ale często jest tak ze z pierwszej kropli wychodzi wynik zakłamany dlatego raczej powinno się brać z kolejnej i dobrze wytrzeć/umyć łapy bo czasem coś na skórze jest i tez wychodzi kosmos. Przerabiałem to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
ale nie wiem czy Wy śledzicie dziennik Rutka.
Ale Rutkowi wykryto cukrzyce. zresztą niech sam się wypowie bo nie mi o tym pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No takie wyniki cukru mogą na to wskazywać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
u Łukasza w dzienniku jest więcej info na ten temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Tak , mam cukrzyce , mialem badania krzywej cukrowej .
Nie biore zadnych saa a tym bardziej insy .
Chodzi mi glownie o to ze mam takie ostatnio wahania ze raz ponizej normy raz wyj**any w kosmos na czczo .
Sprawdze z drugiej kropli tak jak piszesz , moze to tez ma znaczenie chociaz u mnie to wątpliwe .
Moze cos z jedzenia nie tak co mi wywala tak cukier , wegli jem naprawde malo 30-40g na posilek , ostatni juz bez wegli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Znam temat mam obu rodziców cukrzyków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium