SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Albo na wakacjach mister hotelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Też dobra opcja :D czyli forme trzeba docisnąć :D na wszelki wypadek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
20.09.2020r

Dzisiaj Cardio 60min na czczo
Off od siłowego
Waga podskoczyła do 104kg
Miejsce po wyrwanym zębie boli cały czas niestety...
Właśnie wróciłem z godzinnej przejażdżki rowerowej z rodzinką :)
Taka niedziela :)
Jutro mam w planie zrobić już plecy, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Ze zmian:
W dt -20g węgli
W dnt -40g węgli
Cardio bez zmian i tak jak pisałem kręce je na raz już nie kombinuje bo później mi się jakoś nie chce i w ogóle tak dziwnie. Już się przyzwyczaiłem do robienia całości na raz i nie będę odwalać, nie dla mnie takie dzielenie :)

Szama
1. B: 45g W:0g +5g o3
2. B: 45g W:40g T:5g
3. B: 45g W:40g T:5g
4. B: 45g W:40g T:5g
5. B: 45g W:40g T:5g
6. B: 45g W:0g +5g o3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Tez lubie na raz , nie przepadam za dzieleniem cardio , zrobisz i masz z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dokładnie. tą drugą sesje mimo że tylko 30min to jakoś mi sie nie chciało robić.
Z rana na czczo to tez tak jakoś inaczej, wstajesz taki świeży że tak powiem i lecisz na to cardio.
Zobaczyłem, oceniłem i wnioski dla siebie wyciągnąłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Po prostu robisz te 60min i z głowy xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
nie inaczej :)
prosto i na temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jeszcze człowiek zaspany, półprzytomny, budzisz się a tu połowa cardio minęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
To są plusy robienia z rana tylko zanim się obudziłem i dogrzałem zeby wrzucic większych opór na rowerku to mineło 5-10 min szczerze to czasami przez te 5 min to jeszcze oczy zamykalem i pendałowałem

Co zauważyłem u siebie, lepsze kardio wykręce jak zrobie je w dzien, nie koniecznie po treningu, ale gdzies 2-3h po posiłku. Więcej siły, energii, tempo lepsze i opór większy = więcej przepalonych kcal - to tak tylko w woli ciekawostki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
popuri
Jeszcze człowiek zaspany, półprzytomny, budzisz się a tu połowa cardio minęła

Coś w tym jest :)

Romanoes
To są plusy robienia z rana tylko zanim się obudziłem i dogrzałem zeby wrzucic większych opór na rowerku to mineło 5-10 min szczerze to czasami przez te 5 min to jeszcze oczy zamykalem i pendałowałem

Co zauważyłem u siebie, lepsze kardio wykręce jak zrobie je w dzien, nie koniecznie po treningu, ale gdzies 2-3h po posiłku. Więcej siły, energii, tempo lepsze i opór większy = więcej przepalonych kcal - to tak tylko w woli ciekawostki.



Może i tak, ale powiem Ci mnie to nie interesuje jakoś jakie mocne zrobię to cardio czy ile przepale na nim. cały czas robię tak samo, tylko czas się zmienia.
Chciałbym je mocniej zrobić to bym robił interwał a tak to wylane :) tętno jest odpowiednie to po co drążyć temat i zajmować się pierdołami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium