SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
MARIAN 17
a olej z awokado smakuje dobrze? bo lniany to ja w smaku uwielbiam :D


Praktycznie jest neutralny w smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
a olej z awokado smakuje dobrze? bo lniany to ja w smaku uwielbiam :D


Jesli kierować się tylko smakiem to olej z pestek dynii jest numer uno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Właśnie ja lniany też bardzo lubie, czy solo z kielona czy dolany do zimnego posiłku super sprawa. Ale pod warunkiem że ten z apteki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Sa różne zboczenia, nikt cie za to nie wini.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Lniany też smaczny, taki lekki w smaku bo oliwę już rozumiem jak jie każdy lubi bo ma specyficzny smak. Lniany jednak jak Winter pisze-budwigowy z oleofarmu to chyba jedyny, słuszny wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Kiedys cały czas brałem niby lniany bio w sklepach ale to nie to samo. No i Apteka to Apteka, wszystko w lodówce i transport elegancki. Ja sam tez w lodówce trzymam a jak dolewam do posiłku to do zimnego albo jak jestem w domu to 5g do szamy i reszta z kielona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
winterR
W sumie to chyba macie racje... ustale sobie przymusowe off na niedzielę i środę lub czwartek i tym sposobem będę robił 5 dt w tygodniu :)
Ja musze mieć chyba takie przymusowe, w sensie ze ten i ten dzien i tyle. Lubie postępować wg schematów. Dobra to tak będzie.


Chyba maja racje? Jedyne co trenujesz to cun czyms takim winter. Na bank maja racje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
winterR
Właśnie ja lniany też bardzo lubie, czy solo z kielona czy dolany do zimnego posiłku super sprawa. Ale pod warunkiem że ten z apteki :)


A pamietam jak kiedys dawno Ci o tym pisalem to twierdziłeś ze ten ze sklepu tez dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Też zależy jaka apteka, bo ona może i trzyma w lodówce, ale nie mniej jednak czy transport do niej też był w lodówce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
dmq, Wiem wiem. teraz jeszcze sobie dojadę do niedzieli a w niedzielę off a później środa/czwartek i tak zostanie na sztywno, tym sposobem 5x week będę trenował i tyle :)
Bo serio treningi wchodzą mi jak bajka teraz :)

Rutek, Pamiętam wlaśnie :P Poźniej Marian to samo mi pisał... Ja w tych upartych osłów więc wiesz jak jest... ciężko przegadać ;/

Babs u mnie akurat mi Pani pokazała w czym przeworzą i wytlumaczyła jak bo zapytałem o to z ciekawości i od tamtego czasu biorę tyko z jednej apteki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium