SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
A pewnie jak zawsze foty zaraz wleca i każdy napisze że kozak jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
+11kg xD tutaj samo przez sie mówi że nie będzie dobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Mam nadzieję że nie wypadlem tak źle :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w jakim okresie ten skok wagi?

kurde ja po tym pierwszym starcie naprawdę nie rzuciłem się jakoś na jedzenie ani nic, co prawda trochę pojadlem, ale bez szaleństw, od poniedziałku już sztywno, a waga rośnie z każdym dniem i już shiza w głowie, że na następny start będę ulany wpadlo ponad 4kg juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
10-11dni około ;p
No ja tez nie leciałem :P w niedzielę wieczorem podjadłem jak przyjechałem do domu po starcie i w poniedziałek nie trzymałem się żadnej diety tylko normalnie zjadłem obiad w domu, kanapki itp ;p ale nie jakiś opór ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
winterR
Mam nadzieję że nie wypadlem tak źle :D







O zobacze akurat dzis na cardio .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a co tam wpadło dokładnie u ciebie przez niedziele wieczor i poniedziałek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Michał ustabilizuje się, sezon był długi, odwodnienie nawodnienie itd więc musi się to ustabilizować, do tego jak piszesz więcej jedzenia gh insa plus choroba więc stan zapalny będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
No i w końcu jakiś materiał z Tobą Dobrze się słuchało!! Teraz byle więcej takich!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Mariusz właśnie ja codziennie sobie mówię że to przecież przez to... tylko wiesz jak to głowa szaleje. Usiądziesz spokojnie na dupie i sobie to uświadamiasz a pod wpływem emocji różne mysli wchodzą

Wojtek dzięki, mam nadzieję że tak strasznie nie było i dobrze się słuchało ;p hehe Chociaż nie powiem stres miałem przeogromny przed tą nagrywką :D

Łukasz mam nadzieję że umili cardio i nie będzie się dłużyć xD hehe

erwin, kurcze trochę tego było. Batoniki które dostałem w prezencie od Beatrycze i taty od Dawida, później po drodze sama woda. W domu wpadł litr lodów, zapiekanki, kanapki z serkiem topionym, jajecznica z 10 jaj ale to w takich sporych ilościach te kanapki i zapiekanki, chyba cały chleb wtedy zjadłem rodzicom xD hehe
na następny dzień zacząłem od jajecznicy, później kawa z rodzicami i kawałeczek ciasta, później obiad (ziemniaki, kapusta i 500-600g wątroby drobiowej bo miałem ochotę a do tego kotlety z mielonego z indyka smażone na facie normalnie domowe ale bez panierki), kanapki na kolacje + parówki i kawałek kiełbasy swojskiej, no i przed snem jeszcze z trzy rożki wskoczyły :)
A od wtorku już czysto czyli od 21.09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium