SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Sam jestem ciekaw co to będzie, ale teraz juz mozna testować bez obaw :p
Póki co tylko ta ilość wody z tymi weglami mnie dobija, na niskich weglach jeszcze ta woda wchodziła jakos a teraz xD masakra :D
No ale zobaczymy :p

Ooo widzisz :p ja nawet nie wiem kto tam bedzie w mojej kat. W sumie nigdy nie sprawdzam żeby sobie w głowie nie mieszać bo ja lubię później miec schizy xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
No trochę już jedzenia jest a tu zapijac tyle wody taczka żarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w takim wypadku chyba nieglupia opcja by bylo wlasnie wrzucać platki ryżowe albo kleik i wliczać ta wodę, mamy wtedy dwa w jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
erwinoos
w takim wypadku chyba nieglupia opcja by bylo wlasnie wrzucać platki ryżowe albo kleik i wliczać ta wodę, mamy wtedy dwa w jednym


No i na pewno taki Posiłek będzie bardziej lekkostrawny. Ale przecież taka objetsc roswali nam talie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
A co to za roznica czy 200ml wody wsiaknie ryz czy platki ryzowe czy kleik? Przecież wszystko robisz na wodzie a to pochodne ryzu. I kwestia jak ten ryż ugotujesz tak jest lekkostrawny. Jak rozgotuje to na jedno wychodzi'
No ale mniejsza z Tym.
A co do ilosci wody która mozesz dodać czy do ryzu czy do platkow czy do kleiku to ma sie to tam samo bo w kazdym przypadku mozesz dodac i pół litra wody i z kazdego zrobic ciapke

Ale tak leci ryż i owoce i warzywa jeszcze jak to Adam napisał zeby dupy nie zaklejalo i sranie dobre bylo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak to wygląda po pierwszym dniu ładowania :)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Suchoooo. Ciekawe jak wyjdzie teraz nabicie z takim dłuższym ładowaniem. A używasz diuretykow? Jeśli możesz zdradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Sam jestem ciekaw :D dzisiaj prawie 1000g węgla wleci więc jutro zobaczymy co i jak będzie wyglądało :D Tak używam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Po wczorajszym ładowaniu tak to wygląda 97,5kg













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium