SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
tak to wygląda na 6 tyg przed Sopotem














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
C.D.
Na nogach jak zawsze nic nie widać :D Cos mi się pozmieniało ostatnio bo pierwsze co to na nich były widoczne prążki










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Jest co robić, ale 6 tygodni to sporo czasu jeszcze
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Triceps Bokiem to już jest rozp******. Poprawia się konkretnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No jeszcze roboty sporo i ja zdaję sobie sprawę że jak cos z tego wyjdzie to na styk :P chociaz jeszcze też ani winko nie leci ani żaden spalacz też nie, więc myślę że prawdziwa zabawa sie zacznie dopiero. A przynajmniej mam taką nadzieję ;p

Dzięki Tobiasz, ta talia na szczęście wraca do siebie co mnie mega cieszy i czuję że czym więcej pozuję tym większą mam kontrolę nad tym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 36 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3112
Pewnie często to słyszysz ale te Twoje kopyta to naprawdę masakra, wyglądają jakby miały zaraz wybuchnąć :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Przemek tylko gdyby tam był jeszcze ten triceps to by było fajnie :D A widać że on taki chu... że to szkoda gadać ;p
Ale wiem o co chodzi do tego co ma być jeszcze sporo brakuje, oby była jak przed PCA i będę bardzo zadowolony :P

Mati tak akurat nogi u mnie dominują :P one żyją swoim życiem :P Ciekawi mnie jak na scenie będą się prezentowały wśród innych bo duże też wcale nie są jakieś jeżeli chodzi o obwód :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 36 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3112
A z ciekawości ile w nich siedzi? Wydaje mi się, że będziesz się nimi wyróżniać a raczej jestem pewny bo nawet jak faktycznie nie ma dużo w obwodzie to i tak iluzje sprawiają naprawdę ogromnych :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siedzi mięsa sporo, chwila i zacznie się odsłaniać. Z drugiej strony niby idzie wszystko spoko ale.... Przełączam na dziennik Przemka, patrzę i ciężko uwierzyc że macie zawody w tym samym terminie, heh.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium