SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
dzisiaj to już w ogóle tragedia. A nawet nie wiem dlaczego bo dużo sie ruszam w ciagu dzisiejszego dnia bo ciągle cos do roboty w domu + trening teraz a nawet jest gorzej niż w poniedziałek i wtorek jak w pracy byłem gdzie siedzę na dupie praktycznie 8h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Michał , tak patrzę na te foto i rozmieniam czy to Twoje dzieło XDD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hahaha niestety nie xD no to ktos sie przeliczył :D

Ja mam piękny duży gar w którym pewnie z 1,5kg spokojnie bym zrobił i by nie uciekł xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Tak więc waga z dzisiaj 116,7kg czyli -1kg względem poprzedniej soboty :D
Juz na samą myśl o redukcji waga spada xD hehe
Dzisiaj cardio standardowo jak zawsze 20min.
W planie dzisiaj trening push i też na tej samej zasadzie co wczoraj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Seria do odcięcia, a tak to Rest pauza albo dropset... To faktycznie luźniej, hehe. Tak jak Robert pisał te 2-3 dni luzu wyszło hy dobre, i nie czaje tego mycia okien itp. Masz urlop, siadasz ba kanapie z książka, muzyka albo filmem z yt i sobie leżysz. I tak tych ciast nie jesz - jak inni chcą jeść, niech zagniatają :D


Zmieniony przez - opalinho w dniu 2021-04-03 07:48:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja się zgadzam w 100% z tym :P ale wiesz dla mnie i tak to jest luxniejszy trening, obciążenia w dół, zakres praktycznie wszędzie 12p więc stawy odpoczną no układ nerwowy tez mi sie wydaje że tak. Powiem tak, ten trening co zrobiłem wczoraj to serio lajcik wyszedł w porównaniu do tego jak zawsze robię, zawsze wychodzę zrąbany tak że nie mam ochoty na nic już a wczoraj to wiesz tak na lajcie ;p
bo inaczej zrobić serię do odcięcia na 6-8rep a inaczej na 12p ;p

Co do urlopu przed świętami to nie u mnie taka bajka ;p hehe Ale z tym też się zgadzam xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Każdy ma inne tradycje w domu, mieszkasz u kogoś dostosowujesz się do zasad albo wyjazd, proste. Nikt nie broni iść na swoje. Co do reszty patrząc na to jakie winter ma podejście to ze robi lżejszy trening i tak jest korkiem w dobra stronę, zobaczy profit z tego może zrobi częściej, a potem może kolejny krok. Wesołych świat


Ps łatwo kogoś krytykować ale czasem warto spojrzeć z jego perspektywy. Ma inne podejście a jedyne co słychać to krytyka i tak jest w każdym dzienniku gdzie ktoś robi coś innego niż komuś się tak podoba. Strasznie ch**owo się to czyta.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-04-03 08:56:57
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dokładnie tak jak piszesz, a mi tez głupio by było jakbym siedział przed netflixem a moja mama by zapierdzielała cały czas. Tak więc też poniekąd takie wychowanie ;p
Też o to, dlatego ja nikogo w dziennikach nigdy nie pouczałem i nie zamierzam :) każdy robi to co uważa za słuszne i przede wszystkim co jest w stanie zrobić :) A mi nic do tego ;)

Wesołych Tobiasz i dużo zdrowia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Opalinho, nie dość, że zawodowo, to i tutaj jesteś strażnikiem. Strażnikiem takiej strefy komfortu. Co by nikt za mocno nie ćwiczył, co by każdy ciasto zjadł, a i co by każdy cheaty robił.
To jest forum, gdzie ciągniemy się w górę, nie w dół do poziomu Januszu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium