SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A ja się chyba starzeje bo potem po takim jedzeniu mi ciężko xD
Czytam Michał twój wpis i tak na początku myślę ile to oj**al a tak naprawdę na kolację zjadłes porostu tak normalnie
Potem to masło ale objętościowo to tak tyle co nic a kalorie w większości pójdą pewno w kibel ;d

U mi dziś o dziwo waga o 100g mniej jak wczoraj ale jutro pewno odbije trochę hehe
Na takie uczty to bierz mało migdałowe albo z nerkowca bo smakowo dużo lepsze :)



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-12-25 08:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz ja też czułem się najedzony po tej wigilii xD tylko to wyszło tak ze akurat 3h pozniej jedli te ciasta to mowie zrobie sobie budyń z whey taką porcje jak mam w posiłkach i się pogoszcze też z nimi bo akurat w postaci tego budyniu to tez bardzo smaczny i slodki ten whey.
Tylko pech chcial ze przypomniało mi sie że masło orzechowe z hi teca mam w szafce i mowie sobie "aaa taki jeden dzień to dam sobie trochę do smaku bo dawno nie jadłem" no i tylko tyle ze u mnie troche to 100g :D hehe bo to tak jak piszesz objętościowo to tyle co kot napłakał bo tak serio to 100g masła i 80g wheya + 60g wody :D to stary pewnie prawie 1000kcal a zaledwie 240g szamy xD
No to jasne że taki kloc jak ja dopiero poczuł większą chęć na taką słodkość :D

Ale było warto :D pewnie na lajcie jeszcze jedną taką porcję bym owalil no ale juz sie powstrzymałem :D

Pewnie masz racje ze w kibel pójdzie bo już część poszła xD hehe
A co do migdałowego i nerkowcow to kiedyś wlasnie muszę spróbować.
Kiedyś tez sam robiłem masło z wiórków kokosowych + słodziki mega sztos.
Z włoskich też robiłem bo dużo swoich mieliśmy :p ale juz nie chce mi sie dubac teraz. I tak jak pisałem dla mnie masła orzechowe to jest gwóźdź do trumny :)

Zresztą nie bez powodu trzymam szame taką jaką trzymam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winter to widzę ze zjedliśmy podobnie z tym ze ja 1 pieroga ale za to więcej dorsza i troche karpia. Po kolacji były ciasta (moja sama piecze, takie jej hobby xD) i spróbowałem kawałek murzynka i w sumie tyle. A i tak w nocy zdychałem mimo ze jak szedłem spać to nie czulem się jakoś najedzony :p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
winterR
Wojmir w sumie to idealnie to ująłeś :D
Ja w sumie jakoś się nie przejmowałem jedzeniem, zresztą to jeden dzien. Zjadłem co chciałem i tyle. W tym właśnie też to masło orzechowe z wheyem to na nie miałem bardziej ochote niz na ciasta których i tak juz od kilku dobrych lat nie jem :D
Sam wiem ze z tego masla to wpadło lekko 1200-1500kcal wiec spokojnie serniczek by sie tam zmieścił ale wolałem coś innego :D
A dzisiaj znów jak to nazwaleś powrót do "trocin" :D haha

Kwachor no troche tak :D
I widomo ze to będzie trochę leżało na kichach to w koncu jakies 100g fatu + fat z wieczerzy :D
Ja jak na cardio mi sie odbiło to dalej czułem posmak masła orzechowego :D haha
Więc to cardio to tez na czczo nie było :D

Ale wykrecilem szalone 5min wiecej :D haha
Kiedys to bym płakał i dzisiaj godzinna sesje walił + pewnie kolejną po treningu :D


U Ciebie to widać, że żarcie to narzędzie, więc bez różnicy Ci co zjesz, bo to ma zadziałać. Dlatego Tobie w 100% uwierzę, że nie musisz jeść świątecznego żarcia i normalnie przechodzisz do porządku dziennego. Natomiast kupa jest osób jak ja, albo są lata że ładują pod korek, albo siedzą i analizują jak jeść, żeby coś zjeść i nie zepsuć formy, bo zaraz zawody i kilka dni później plują sobie w brodę, że było tyle frykasow i nawet się nie spróbowało, ale oczywiście na głos to twardo się stoi za swoim i twierdzi że jest ok.
Właśnie tak
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mati i u Ciebie nie wpadło 200g masła orzechowego i 160g wheya na noc :D haha
A z tym zdychaniem w nocy to wydaje mi sie ze nasze kichy są tak przyzwyczajone do "czystego" żarcia że nawet te małe ilosci jedzenia powodują nasze jelita i układ trawienny na problem :p

Wojmir Tutaj masz w 100% racje bo ja jeszcze z dwa lata temu mialem to samo przed każdą większą impreza czy świętami. A później jak plynalem juz pod korek to tylko z myślą że jutro już tego nie będzie to dzisiaj musze sie napchac na maksa ile sie da :) a przed każdą taka akcją tez posty, wieksze ilości cardio i inne pierdy... dobrze ze mi to przeszło, bo głowa za bardzo wtedy szaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
A ja sie tak przygladam z boku calemu temu wydarzeniu jakim sa swieta i krece glowa ze zdumienia. Czy czas swiat to jakas przepustka zeby sie nazrec byle gownem czy jednak czas spedzony z bliskimi? Ja zdecydowalem sie na taki tryb zycia bo poprostu mi to odpowiada i nie traktuje swiat jako jakiegos usprawiedliwienia do lamania swoich zasad. Jak w ciagu roku mam ochote oj**ac ciasto, loda czy czekolade to jem bo jesli ktos trzyma od lat miche to mu sie gowno stanie. Dla mnie swieta to przedewszystkim dni wolne od pracy, czas z bliskimi, totalny chillout i odprezenie. Na wigilijnym stole staly potrawy z tych samych skladnikow co jemy caly rok tylko w innej postaci ale nadal ok bo poprostu tak czujemy sie najlepej. Smieszy mnie wlasnie popuszczcanie pasa na swieta bo nikt nikogo nie zmusza do trzymania michy caly rok. Wiekszosc z nas sama obrala ta droge i jesli komus to sprawia problem i jest mu ciezko to mozna zajac sie czyms innym.

Michal po tych 200gr masla dostal bym jedynie sraki i warzyl pewnie mniej haha


Tym samym zycze Wam wszystkim wesolych Swiat oraz szczesliwego nowego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870183
Jezu, jakie głupie rozkminy. A ja się nażarłem jak świnia, i dobrze mi z tym.
Najważniejsze jest to o czym Wojmir wspomniał - robić tak, żeby potem gdzieś po cichu nie żałować. Jak na prawdę jesteś szczęśliwy (ale na prawdę, a nie że tak napiszesz na sfd, a poza już płaczesz), to siedź z pojemnikami. I co komu do tego? Ja spędziłem miło czas z rodziną, ale nie przeszkodziło mi to zapchać kichy, że aż ciężko było się ruszać. I bardzo się cieszę że tak zrobiłem, zjadłem wszystko to, czego nie zjem przez rok. Kiedyś miałem chore jazdy, że albo nic nie jadłem i żałowałem, albo jadłem dużo i żałowałem. Dzisiaj jem jak chcę, i niczego nie żałuję. I to jest najważniejsze, i tylko my sami siebie powinniśmy osądzać, czy zrobiliśmy właściwie. A swoje rady co kto powinien, co "jest śmieszne" a co nie, proponuję zostawić sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Macie racje :D dlatego właśnie na lajcie już teraz podchodzę do tematu. Ja tam mialem ochote wlasnie na to wigilijne jedzenie i na bank nie wyobrażam sobie wigilii ze swoim pudełkiem :D 1 i 2 dzień świąt już tak, bo tak robie i tez mam wylane na to że ktos mi cos powie. Robię jak mi sie podoba i tyle. :D a może w bicki pojdzie :D

Kamil tylko ze ja to maslo z wheyem zjadlem i sie polozylem zaraz xD haha więc dopiero rano ze zmnie zeszło wszystko ale po cardio xD

Przemooooo Ty jestes w jedzeniu poza skalą xD haha i co pewnie waga w dół jak to pisali u Ciebie w dzienniku :D haha

Ja zaraz jem pre workout meal i lece na pull :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870183
Nawet nie wiem, wagi tu nie mam Ale wczoraj to tylko kolacja, dzisiaj cały dzień na grubo I chuy, mówcie co chcecie, że chory, że oby się nażreć, mi to pasuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium