SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
moglem nie pytać czy myślisz że glukometr zaklamuje, bo wyszła burza

ale moim zdaniem Grzesiek mógł to napisać w zupełnie inny sposób, gdyby to było skierowane do mnie to na pewno bym żartobliwie nie odebrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ala super sprawa, ma szerokie zastosowanie. Nie będę przepisywał z Google zalet, ale jak najbardziej będąc na bombie warto stosować. Do wszystkich posiłków prócz okolotreningowych 300-600mg. Łącznie dziennie 1-2g
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no dobrze pytaj, ja zawsze odpowiem mi to nie przeszkadza a wcześniej już była rozmowa właśnie i Rutek, Mati, Michu chyba i jeszcze ktoś pisali że lepiej aku check kupic czy jakies inne :)
Po necie też czytałem opinie to tez tak pisali, pisali też że powinno się kalibrować jakoś go co jakiś czas z tym płynem próbnym :)

Najprościej będzie jak sprawdzę z labem jak pójdę na badania póki nie wychodzi mi na nim około 90-100 to nie mam co się martwić i nie mam zamiaru nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wojmir28
Ala super sprawa, ma szerokie zastosowanie. Nie będę przepisywał z Google zalet, ale jak najbardziej będąc na bombie warto stosować. Do wszystkich posiłków prócz okolotreningowych 300-600mg. Łącznie dziennie 1-2g

Dzięki bo właśnie też się zastanawiałem bo co osoba to opinia. mocy antyoksydant więc to jego zaleta, co do wpływu na WI to nie wiem właśnie co myśleć :) kiedyś stosowałem później odstawiłem i różnicy tak naprawdę nie było pod tym względem.
Ale tak jak piszesz niesie pewnie wiele innych jeszcze pozytywnych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
winterR
Wojmir28
Ala super sprawa, ma szerokie zastosowanie. Nie będę przepisywał z Google zalet, ale jak najbardziej będąc na bombie warto stosować. Do wszystkich posiłków prócz okolotreningowych 300-600mg. Łącznie dziennie 1-2g

Dzięki bo właśnie też się zastanawiałem bo co osoba to opinia. mocy antyoksydant więc to jego zaleta, co do wpływu na WI to nie wiem właśnie co myśleć :) kiedyś stosowałem później odstawiłem i różnicy tak naprawdę nie było pod tym względem.
Ale tak jak piszesz niesie pewnie wiele innych jeszcze pozytywnych rzeczy


To jak z metformina, jak masz dobra WI to lepszej nie będziesz miał jedząc ten lek i tego bym nie jadł bez potrzeby. A ala to jak nac dla mnie, mus na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No tak to samo mi Adam pisał o wrażliwości insulinowej :)
Pewnie zdanie masz takie samo jak reszta że jak Ala, nac, betina, enzymy jak już brać to z firm now, swanson itp co nie? :)
To w sumie takie pytanie na które chyba znam odpowiedź hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Pojazd jak nie wiem co, ja bym się obraził.... Dla mnie to jest utrudnianie sobie życia, myślę podobnie jak Przemek. Rób jak chcesz, skoro masz wylane w ten cukier... To po kiego uja dziennie mierzyć i rozkminiać czy pokazuje dobrze czy może mniej ale mniejsza o to. Rób jak uważasz.
Pochodzę z 18 tysięcznego miasta... Od jakiś 6-7 mieszkam... Na wsi więc miastowy że mnie żaden :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
opalinho
Pojazd jak nie wiem co, ja bym się obraził.... Dla mnie to jest utrudnianie sobie życia, myślę podobnie jak Przemek. Rób jak chcesz, skoro masz wylane w ten cukier... To po kiego uja dziennie mierzyć i rozkminiać czy pokazuje dobrze czy może mniej ale mniejsza o to. Rób jak uważasz.
Pochodzę z 18 tysięcznego miasta... Od jakiś 6-7 mieszkam... Na wsi więc miastowy że mnie żaden :)
Porad nie udzielam, bo żaden że mnie fachman. Po jednej z moich porad Michał przytulił za free sztange olimpijska więc na coś jednak przydały na szczęście :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ale to rozkminy były bardziej z Naszej strony czy to prawidłowy pomiar, nie widziałem nigdzie, żeby Michal o tym pisal, że się zastanawia czy mu wychodzi dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
winterR
No tak to samo mi Adam pisał o wrażliwości insulinowej :)
Pewnie zdanie masz takie samo jak reszta że jak Ala, nac, betina, enzymy jak już brać to z firm now, swanson itp co nie? :)
To w sumie takie pytanie na które chyba znam odpowiedź hehe


Co do tych supli
Nac to są grosze, w Chinach kiedyś kupiłem ze 2kg i jeszcze mam. Jak mi ktoś powie, że kupił lewy nac bo mu nie działało, to albo miał szczęście i powinien grać w totka, albo gada głupoty. Jakbym nie miał to bym brał z obu firm na 3 litery, a przynajmniej ta druga badana x razy przez ludzi i zawsze sztos, niektórzy po prostu nie kumają, że dobre znaczy znane firmy narzucają sobie wysokie marze i stąd ala z xxx kosztuje 40zl, a now 2x tyle.

Ala obecnie mam 2 pudla z sfd i 2 z tej drugiej firmy. Kupowałem proch w Polsce, w Chinach i ciężko w ogóle to podrobić, po smaku i zapachu rozpoznasz. Nie widzę sensu tego wałować.

Enzymy to już od składu zależy i ceny i na razie najlepiej wychodzą super enzymes z NOW ale wersja 180 caps.

Nie ma co przepłacać za suple, bo części osób w głowie się nie mieści, że coś może być dobre i tanie.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium