SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
opalinho
Jakieś 2 tyg temu oglądałem z ciekawości hotele we Wloszech nad Górnym adriatykiem. Nie jakieś wypasy ale z basenem itd. Własne wyżywienie i dojazd co prawda ale tydzień dla Mojej trójki za cały tydzień pobytu to 800-900pln. Zbiera się Was czwórka, fura na gaz i rura. Pijecie tanie, włoskie wina, jecie bruschette z masłem i gitara, hehe

Oo widzisz i to by była spoko opcja, zobaczymy czy coś wynajdą i w ogóle co ;p Bo może nie wypali i tyle. Ja tylko na bąknąłem że coś takiego się dzieje i że mam okazje :) A co się podzieje to rosyjska ruletka :D hehe

Ja dalej robię swoje, wytyczne mam na kolejny tydzień więc kręcimy dalej formę :)
Ale też już na przyszłość się nauczyłem jak sobie dziennik prowadzić i od tej pory będzie on prowadzony zupełnie inaczej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
kazdy ma inne podejscie i inne priorytety, przede wszystkim sluchaj sie tutaj sam siebie i tego co Ciebie bardziej ucieszy i tym sie kieruj, a nie opiniami innych ludzi

a prawda jest taka czy bys wystartowal czy nie to wszystko by bylo przeprowadzone do tej pory tak samo, wiec nie rozumiem komenatrzy w stylu, ze tyle tygodni sie zajezdzales, zeby teraz odpuscic.. przeciez gdybyto nie byla redukcja pod start to wszystko na ta chwile wygladaloby tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
i stary tu trafione w sedno, nic by innego nie było. Bo czy robię formę pod zawody czy dla siebie to daje z siebie tyle samo. Nie odpuszczam nie idę się nawp*****lać, nie cheatuje nie oszukuje w tym co robię :)

Wiem juz na 100% że jak będzie opcja wyjazdu to bez zastanowienia i trudno mogą mnie wszyscy jechać i karcić.
Mogą nawet pisac że zamieszanie robiłem wokół swojej osoby a teraz że nie startuje że jak typowy Janusz, już mam to gdzieś.

Formę i tak dowalę taką że przebije tą z sopotu czy każdą inną którą miałem i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Proste i props. Rób swoje nie słuchaj innych. Uwielbiam ludzi którzy narzucają innym swój światopogląd ps. Nak***iam od urlopu codziennie kurczaka z ryżem i oliwa 5x i w ch** mi pasuje po treningu daje tylko ryz trochę płatków i izolat. Prostota skuteczność cel osiągnięty a smaczne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Noon i ile czasu zaoszczędzone xd bo robiąc 6 posiłków każdy inny to schodzi xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
pewnie ze rób swoje i to Twoje życie i Twoje decyzję i ważne, żebyś był z tego zadowolony. Robisz zawsze na 100 procent ale szykujqc sie na zawody a robiąc forme dla siebie raczej napewno jest różnica w ilości i rodzajów środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25393
Na zawody wyda 2x tyle co na wakacje zajmie 25 miejsce na 24 możliwe i takie to wspomnienia będzie miał on z kulturystyki nie żyje jak zawodowcy którzy tylko tym się zajmują 24/7 wakacje z ziomalami coś pięknego pozwiedzać pośmiać się później miło powspominać scena nie zając zawodów będzie na pęczki a ty zapewne wyjdziesz z jeszcze lepsza forma niż myślisz. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Tobiasz prostota wlaśnie jest najlepsza wg mnie, nawet teraz na redu jak tak jem to nie myślę o kolejnym posiłku bo to zwyczajnie ryż i kura a jak ktoś sobie robi jakieś mega wykwintne coś tam to tylko myśli za ile posiłek xD
A co do wyjazdu to na bank tak jak pisałem wybiorę wyjazd ;p

No nie wiem jak grubo sie leci ale uwierz że u mnie póki co grubo nie było i nic wymyślnego :P
a w sumie napisze co mi tam
test 500
tren 500
master 350
wino 30mg ed
clen 4 dni 1tab, 5dni 2tab i 5dni 3tab
i tyle filozofii wiec myślę że tutaj to akurat lajcik, nawet t3 nie leciało
pewnie na ostatnie tygodnie byśmy mastera i trena podbili do 700 i pewnie nic więcej

No ale masz artur rację, formę pod wakacje można zrobić na samym testo + trochę mastera :) wtedy jest taniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
Eagle13
Na zawody wyda 2x tyle co na wakacje zajmie 25 miejsce na 24 możliwe i takie to wspomnienia będzie miał on z kulturystyki nie żyje jak zawodowcy którzy tylko tym się zajmują 24/7 wakacje z ziomalami coś pięknego pozwiedzać pośmiać się później miło powspominać scena nie zając zawodów będzie na pęczki a ty zapewne wyjdziesz z jeszcze lepsza forma niż myślisz. Peace




Ale autorowi zostały ostatnie tygodnie, więc tak jak napisał podsbic troche pewne rzeczy plus wpisowe bronzer nocleg a to juz nie sa jakies duze koszty. Pisząc, że ostatnie kilka tygodni do wyjścia to koszta 2xwakacje to juz Cie fantazja trochę poniosła.

na formę na plażę szkoda zdrowia na jakies grube cykle. Pod zawody potrzebujemy wyciąć do kości plus byc najlepiej nabitym i pekatym a tego już się raczej nie osiągnie na samym teściu.


Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2020-09-13 13:46:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
No tak zdaje sobie z tego sprawę :D
Dobra koniec tematu :D
Jest niedziela. Leżeć odpoczywać oglądać seriale, na rower a nie forum :D haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium