SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
gdzieś czytałem że jedyny minus bicia po małych mięśniach większych ilości to wzrasta ryzyko naderwania(zerwania) mięśnia


Zmieniony przez - arturl1986 w dniu 2020-02-17 10:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Babs
Teraz tak patrzę jak ta waga jeszcze leci to żeby chociaż z 1-2kg było różnicy xD ogólnie jak sobie zrobiłem te zostawienie Redu-Redu to jedyne co to widzę różnicę lekką w placach, nigdzie indziej, wszystko w miejscu….

Gugcio
Czaje doskonale o co chodzi… nie no masakra. Bardzo bym chciał je poprawić ale przecież do głowy przez nie też nie będę dostawał jak szalony, co ma być to będzie. Zresztą jedno wiem, dam z siebie wszystko podczas tej masy tak jak do tej pory nie będzie odstępstwa na żadnej płaszczyźnie a co czas przyniesie to zobaczymy.

Damian
Bo Ty to wariat jesteś xD hehe

Artur
Też właśnie o tym czytałem dlatego cały czas mieszane uczucia xD
p***eczka jestem i tyle, rączki małe to do kości bym się dobił xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
piszesz ze dasz z siebie wszystko no to daj te inj po łapach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Erwi a tak serio. Ruszyły Ci łapy po tych iniekcjach po rękach czy jeden uj? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ale dobra, we wtorek pójdzie :D akurat po pull i po treningu rąk, zacznę od 0,5ml i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Bo fakt, pisze że dam z siebie wszystko a z taką pierdołą się cykam jak dziewczynka xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Ja np biję pro workout. Robię łapy czy push, to leci strzał w trice przed treningiem. Jakoś potem mniej mnie boli, jak się to przepompuje na treningu. No i wiem że to nie to samo, ale z tego co czytałem o seo, to też zawodnicy biją pre wo w trenowane partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Takiej opcji jeszcze nie praktykowałem, zawsze przed snem na koniec dnia żeby właśnie już nie ruszać tym mięśniem. No ale może jednak to będzie lepsza opcja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
winterR
Bo fakt, pisze że dam z siebie wszystko a z taką pierdołą się cykam jak dziewczynka xD


nie chciałem tak doraźnie Ci tego uświadamiać


a co do tego czy poszły mi od inj lapy to ciężko mi do końca powiedzieć, na pewno w końcu ruszyły w jakimś stopniu i to fakt, bo cm nie kłamią, ale jednocześnie jak zacząłem bić po łapach to przeszedłem na trenowanie ich 2x week, więc ciężko odpowiedzieć jednoznacznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium