SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
No i ciul z siadami mnie rozje$#%^# juz :(
Tak trzymaj !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hahaha Paweł wiesz że nie u mnie takie gadanie :D akurat siady i ciągi to ile fabryka dala :D a że dała trochę to jadę ile się da :D
Dziękuję mistrzu! :D

Damian, poczekaj jak na masę wejdę :D kurka ta sztanga to się złamie w końcu xD :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Bo uzupełniasz zakres ruchu w innych ćwiczeniach, poza tym nikt nie powiedział, że przysiad musi być mega atg, ale generalnie powinno się siadać tak głęboko jak mobilność pozwala, a przynajmniej poniżej kąta prostego głównie z tego powodu, że kolana są w bezpieczniejszej pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hahaha każdy znajduje coś dla siebie :D nie no ale dobra muza to podstawa :D Kurde bez niej to lipa, chociaż podczas serii to wiadomo że nie gra ona roli bo się skupiam jakoś bardziej na klamocie ale między seriami dobrze nakręci :D

Swoja drogą fajnie wiedziec że ktoś coś ogląda a nie tylko przeklikuje xD bo na tym story czasami jak oglądam na cardio z rana na czczo to masakra xD

Wojmir tak jak mówisz, reszta ćwiczeń już nie jest dla EGO, nawet w regresie też inaczej to trochę wygląda, może kiedyś nagram to zobaczycie :P Wiesz co wydaje mi się że dużo głębiej nie zejdę, bo mocno też kolana do przodu mi idą a jak dupą chcę barjdzie w tył wyjść to wtedy czuję więcej na prostowniku niż czwórkach, a tez na jakiejś głębokości typowo czuję właśnie że z dołu mocno działam prostownikiem i pośladkami, więc chce to jakoś pod siebie dobrać :) wiem że z boku różnie to może wyglądać ale jest tak jak piszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Tak samo jak Przemo, kuźwa Michał zazdroszczę Ci tego klimatu, nie zamienlbym tego na zadny mega klub, łupanka na głośniku i ogień przypomniało mi się jak zaczynałem w piwnicy, techno na pół bloku, co chwila sąsiedzi pukali żeby sciszyc, aż wkoncu wlqscieicel dał nam bana na treningi hahha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Dobrze to wygląda, a kolana jak najbardziej mogą iść do przodu, a to co czujesz. To wielostaw nie traktuj tego jako ćwiczenie na czwórki. Siadasz, wstajesz i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz Paweł, ja jednak chciałbym mieć dostęp do fajnych hammerków, pras na nogi suwnic wyciągów które zaraz się nie zerwą :) Ale wiadomo jak się nie ma co się lubi to ten tego... nie będę się powtarzał, piwnia tez ma zalety bo wchodzisz robisz swoje i wychodzisz, nikt dupy nie zawraca na treningu, pełny focus na swoim ja nawet neta mam wyłączonego podczas treningu. Co do kosztów karnetu to można polemizować bo jednak sprzętu tez się dokłada a prawda taka że multisporta można załatwić, no ale kolejna sprawa to 2min i jestem na siłce i 24h no ale takie siłki tez już są :P
No można znaleźć i wady i zalety :) Ja już nie mam zamiaru narzekać, jestem amatorem i nie walczę o mistrza polski tylko o lepszą wersję siebie :)

Tak, tylko że z lędźwiami kiedys miałem problemy przez takie wyciąganie z dołu prostownikiem niestety co mnie wykluczyło na jakis czas z siadów ;p no ale tak jak mówisz to nie izolacja, zdaję sobie z tego sprawę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
peters to w ógole ma super technike, woplny negatyw i ciekawy sposób progresowanai - jak zatrzymuej się z cięzarem, robi wbrew pozorom na kolejnym większy cieżar ale na pare repsów,. by potem wrócić i przebić ten którym nie zrobił wcześniej. chyba jakos tak to leciało :)>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ja się zgodzę z tobą winter wszyscy nam zazdroszczą klimatu itp. Nam brakuje i zazdrościmy im hack maszyn presow suwnic. Cokolwiek gdzie można mocno przeorać nogi nie obciążając zbytnio pleców/core.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium