SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Woda po furce zeszła ?;d jak tam wszystko git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106154
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Taaa zeszła zeszła xD
Ogolnie to wczoraj okolo 10 mnie zabrali na zabieg, znieczulenie poszło gdzies tam blisko kręgosłupa ze od pasa w dół nic nie czułem.
Zabieg nie wiem ile trwal bo odplynalem w czasie zabiegu, w sensie ze zasnalem i sie przebudzilem pod koniec ;)
Więc spoko.

Po zabiegu dali mnie na inna sale, kroplowki itp, cały dzień bez jedzenia w sumie to od poniedziałku o 18 do dzisiaj do 10 byłem bez jedzenia.
Ogolnie to wczoraj bylem nie do zycia. Totalnie wywalony z kapci, brzuch boli, w sumie dalej pobolewa.
Ale dzisiaj normalnie wstalem i sam przeszedlem na nogach o wlasnych silach na drugą sale.
Tam juz czekalo sniadanie czyli 3kromki chleba, dwa plasterki sera twarogowego, maslo i troche dżemu.

No ale ja z tego zjadłem te dwa plasterki twarogu, do tego mialem ostatnie 100g wheya to zrobilem sobie wszystko w postaci budyniu i dałem 120g masla orzechowego xD wiec pojadlem sobie jakby nie było ;)

Opatrunek mi zmienili no to opuchniete póki co i ciężko cos powiedpowiedziec, no ale na bank będzie na plus :D

Dzisiaj o 18 maja mnie wypisać do domu bo juz jest wszystko ok a w poniedziałek mam przyjechać na kontrol prywatnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Jeszcze ostatnia pamiatka z czasu przepukliny ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
No to takie info, krwiak sie zrobił i zostaje kolejne 24h.
Przy wypisie poprosilem lekarza czy jeszcze zerknie na to i mowi ze krwiak sie zebral, na zywca wyciskal no i mowil ze zostaje do jutra ;)
Szkoda tylko drogi jaką tata zrobił :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174885
trzymaj się! i powolutku, nie objadaj sie !! *_*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Jakby było czym xD
We wtorek nic nie jadlem
Dzisiaj 100g whey, 200g masła, dwa plastry twarogu, z 75g ryżu i troche takiego musu z jabłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25396
:P dobrze ze juz po wszystkim najlepiej mieć takie rzeczy z głowy później człowiek o tym nie myśli a tak zawsze z tyłu głowy siedzi, wracaj nam do zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
No jeszcze nie tak do konca po wszystkim ale oby na dobrej drodze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium