SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
zeby nie było, ze się czepiam haha, bo ja tam bym wyszedł z założenia, że raport sle jak zawsze, a jeśli trener nie pracuje w święta to odpisze po weekendzie i tyle
ale specjalnie napisałem, bo kojarzę jak pisales, "trzeba się szanowac" co mi zapadło w głowę, jakby to jakaś wielka zbrodnia była wyslac @ w niedziele a tu nagle piszesz, ze wytyczne już znane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no luzik :p
Peawda taka ze wczoraj obudzilem sie wcześniej niz zawsze przez te przestawione zegarki to stwierdzilem ze zrobie foty do raportu juz. A ze miałem więcej czasu to stwierdziłem że jak juz foty są to wyśle raport i z głowy.
A że Adam był akurat tak miły to dzisiaj dostałem odpowiedź i tyle :)

A tez w sumie sie zastanawiałem czy jutro nie napisać o zmianach zeby nikt sie nie "czepiał" no ale ja taki jestem ze jak juz cos mam to zaraz wstawie czy zrobię, nie lubie zostawiać czegos na później :)

Przynajmniej ruch jest w dzienniku xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
winterR
Nie no luzik :p
Peawda taka ze wczoraj obudzilem sie wcześniej niz zawsze przez te przestawione zegarki to stwierdzilem ze zrobie foty do raportu juz. A ze miałem więcej czasu to stwierdziłem że jak juz foty są to wyśle raport i z głowy.
A że Adam był akurat tak miły to dzisiaj dostałem odpowiedź i tyle :)

A tez w sumie sie zastanawiałem czy jutro nie napisać o zmianach zeby nikt sie nie "czepiał" no ale ja taki jestem ze jak juz cos mam to zaraz wstawie czy zrobię, nie lubie zostawiać czegos na później :)

Przynajmniej ruch jest w dzienniku xD hehe


Zobacz, wystarczy się wyłamać delikatnie z rutyny i schematu i już ludzie myślą, że coś z tym winterem nie tak
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hahaha ale to jest fakt :D
Ale wiesz, wszystko z przymrużeniem oka :p ja tam robie swoje i liczy sie dla mnie progress, chce za rok być lepszą wersją samego siebie i patrząc na to co sie aktualnie dzieje mam cichą nadzieję ze tak bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj waga 111,1kg
Cardio 25min zrobione
W planie dzisiaj trening klatki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Myślałem, że tu wejdę i napiszesz, że nogi dziś, bo się zbieram mentalnie
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nieee jakoś mi się do nich nie spieszy xD taki ze mnie się zawodnik zrobił :D hehe
zrobie je w Sobotę z tego co sobie obliczyłem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ciekawe czy nadal będzie strach przed treningiem nóg :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To znaczy siady będę chciał targać ile fabryka dała ;P ale tak jak pisałem 1s główna i back off ;P
ale po 5 tygodniach bez treningu nóg to wątpię że tam jakiś dobry klamot teraz wejdzie ;p Strach się zacznie pewnie jak do życiówki zacznę dochodzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium