SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol i alkohol - skutki uboczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, od paru dni biore winstrol, po 4 tab dziennie, przez ost 2 dni tabletek nie brałem i wypiłem chyba 30 piw(w ciagu tych dwoch dni). Teraz leze w domu, sram i zygam dalej niz widze, brzuch mnie boli masakrycznie, czy myslicie czy to wina wypitego alkoholu?? prosze o odp. PS mozecie dopisac rowniez inne skutki picia przy braniu Winka. Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
jak tam masa poszła po tych 30 piwach? za***isty cykl.. jak sie masz tak bawić to lepiej zostaw to w cholere.. bo progresu nie bedzie a z takim mixem piwo z winkiem to Ci to na starość wyjdzie.. jak dożyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
brawo

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
jak się ma g**** we łbie to trzeba cierpieć, wątroba nie wydala. A to wina twojej głupoty, albo orale albo piwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 797
przerywasz branie wina dla 30 piw, pewnie wszyscy pojada tu z toba jak z taczka gnoju...i maja racje. Jakie wino, ile mg w jednej tabletce, od ilu dni bierzesz to wino, podstwowe dane. Z ktorej strony boli cie te brzuch. Jasne ze moze to byc od wina i alkoholu, wino jest 17aa. Poza tym warto zebys powiedzial jak czesto zdarza Ci sie je..ac 30 bro w dwa dni bo moze lecisz cyklem 30 piw eod to wtedy pakuj sie i do weteryiarza lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13179
musisz walnac 60 piw a napewno przejdzie wino + piwo = wyzej srasz niz dupe masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
Wino w tabletkach pierwsze slysze pier** takie wino kup czerwone polwytrwane czy jakie tam wolisz + piwo i super sprawa na odbudowe

















Zmieniony przez - borad882 w dniu 2010-05-04 23:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Odstaw tego winsa, przestań jeść smażone przeżuć się na gotowane, lekkostrawne potrawy. Nie pij alkoholu nie pijaj kawy, nie jedz ostrych potraw. Kup sobie trilac idź do lekarza po heparegen. Przestrzegaj diety przez jakiś czas żeby wspomóc organizm. No i zastanów się na drugi raz co robisz.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
A potem jak coś się stanie będzie na forum nowy temat " sterydy-przestroga dla ćwiczących " i historia jak to sterydy zniszczyły moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
łacze sie z toba w bólu ja rowniez dochodze jeszcze do siebie a przestalem pic w niedziele wieczorem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
ja pyerdole czy to naprawdę tak ciężko jest nie pić alkoholu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
jakbys do tej pory trzymal profilaktyke to nic by ci sie nie stalo.wiadomo duza czesc ludzi co a na cyklu i to pewnie mocniejszym i nie widac zeby marudzila.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2010-05-05 09:38:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enantan na 2 noge

Następny temat

ktore wino tabsy lepsze?

WHEY premium