SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol a masa ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Witam wszystkich.
Chciałbym zasięgnąc pomocy u kogoś kto dobrze zna Winstrol, albo kogos kto ma za sobą juz cykle z tym sterydem. Słyszałem wiele opini na jego temat, ale dużo z nich wskazywało na to ze Winstrol w niewielkim stopniu zwiększa mase mięsniową, lecz za to ją rzeźbi i zwieksza siłe. Czy to prawda, że Winstrol nie zwiększa znacząco masy? Mi zależy bardziej na masie, niż na rzeźbie, wiec nie wiem czy go brac. Jeżeli miał ktos doczynienia z Winstrolem, niech pomoże mi zdecydowac...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
mase robi odpowiednia micha

po Twoim pytaniu widac , ze nie masz podstwawowej wiedzy nt SAA wiec radzilbym Ci poczekac jeszcze z podjeciem tej decyzji i poczytac troche forum.
1

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Jak sobie cenisz mase ponad wszystko, siegnij po anapolon ziaaa!
1

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
jak on nie wiem co można zrobić za pomocą winstrolu ty mu mówisz o antku chłopak weźmie spuchnie spadnie i będzie płakał

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Dajmy mu prawo do decydowania o swoim zyciu i smierci!
1

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Ja zadałem konkretne pytanie, ale widze że nie potraficie na nie precyzyjnie odpowiedziec, wiec po co wogóle dajecie odpowiedzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
Mimo tego, że Winstrol jest wysoko anaboliczny, nie zrobisz na nim samym dużej masy.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
5,6 kilo to sukces bez diety, z dieta to nawet mniej ale dobre mieso , rzezbi rodzaj treningu i to co jesz a wino tluszczu nie spala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
glupie pytania = glupie odpowiedzi

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15272
pulok - 5,6 kilo na samym winku bez diety?
Wino nie aromatyzuje wiec błedy dietetyczne beda sie raczej objawiac brakiem przyrostów wogóle , a nie "łapaniem" tłuszczu i wody tak jak w przypadku np. omy , mety.

SEX,KOX AND ROCK'N'ROLL;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 801
bez diety nawet gowna dobrego nie zrobisz
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka + teść ??

Następny temat

cykl 100tabs metka ruska+750mg tescia prolo jaki odblok>

WHEY premium