SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol - różnica między wersją oralną a iniekcyjna. ART

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Chlopie ty masz problem z glowa albo wzrokiem, nie dosyc ze elementarna logika nakazuje myslec ze gromadzenie tluszczu zalezy od diety, to do tego masz to napisane jak byk w tekscie "(jezeli dieta jest do bani)". Mechanizm ginekomastii jest polaczony ze zwiekszonym poziomem estrogenu, a jaki ty masz ten poziom przy pochodnej dht?! Zacznij myslec blagam i przestan sie wpisywac w kazdym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
ładuej w każdym temacie, bo chce się wszystkiego dowiedziec, zawsze tak piszecie, wiec czytam jak coś jest nie jasne to pytam w temacie w ktorym jest ino, proste ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
a co do estrogenu to IMO wsio musi być w normie bo wczesniej nic nie lykałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
A widział ktoś z was Winstrol w dużej buteleczce z której korzysta się za każdym razem gdy robi się iniekcję ? Taka z gumkowanym korkiem przez który przebija się igłę,aby nabrać wino.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 121
Witam wszystkich mam pytanie.chce wziasc winstrol 20 szczalow chcialbym sie wyrzezbic ale sie obawiam o ginekomastie dlatego ze mialem ja rok temu i zostala usunieta chirurgicznie boje sie ze winstrol moze ja wywolac powodem mojego problemu est niedoczynosc tarczycy teraz biore tabletki ktore ja uzupelniaja prosze o odpowiedz pzodraiwma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
czytaj co skcorpio napisał wyżej

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
czesc, mysle o zarzyciu winstrolu, waze 105kg i mam 187cm wzrostu, chcialbym zrzucic 10kg wagi i sie wyrzezbic. Czy trening na rzezbe bedzie dobrze sie laczyl z kuracja winka? i jak dlugi powinien byc cykl...? jesli ktos moze to niech napisze mi cos, bede b.wdzieczny:) elp pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 192
A ja mam pytanie czy mozna połaczyć zastrzyki z wersja oralna?? mam 100tabl.10 i chciałem do tego dokupic zastrzyki tylko nie wiem ile i jak to połaczyc ,może mi ktoś pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1772
Witam. Moje pytania: ktory winstrol jest lepszy ?? iniekcyjny czy oralny?? bo nikt nie napisal tego i jeszcze cos czytalem w jakims poscie ze winko w tych obu postaciach ma zly wplyw na watrobe . Czy to prawda czy poprostu ktos glupoty pisze;] dzieki. podzrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5491
SOG !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stosowac odblok czy nie?

Następny temat

PH vs SAA !

WHEY premium