SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol - orginał czy fake [?]

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 716


Zastanawia mnie czy to jest wy***ka czy orginał..wszystkie ampułki są sobie nie równe..

W świecie zakłamania,chamstwa i kurestwa..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
no ja miałem jednocześnie 2 serie i wyglądały identyko a oglądałem je z każdej strony. Wiedziałem gdzie szukać różnic, ale dopiero odstane pokazały ze z jedną serią coś było nie tak

O ile dobrze kojarze to ta dobra miała serie Z022, tej fake'owej nie pamiętam niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5504
nie masz się nad czym zastanawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Ustaw te ampułki na stojaco i nich sie troche prochu odłozy.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
j/w zrob tak jak krac ci mowi bo nic tu nam oceniac postaw je na stojaco po24h daj foty ponownie

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
a czasem wysokosc ampulek i ich ksztalt nie powinien byc chociaz troche podobny bo to mi wyglada na samoróbke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
mialem kiedys zambona org, i wszystkie ampy byly identycznie rowne a to co tu dales to jakos dziwnie wyglada
jak widze te zdjecia po krojeniu dupska po lipnym 'stanozololu' to raczej jak bym pojdejzewal ze fake to nie ruszylbym ni****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet jak fejk to jeszcze dobrze zrobiony, osobiście widziałem fejka który zamiast nadruków miał naklejki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
czy ktos sie spotkal z lipnym zambonem ktorego wyglad byl OK?
to bardzo pewny srodek

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-02-13 16:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no własnie ja widziałem tzn zakupiłem zambona jakiś rok temu
Były 2 serie, wyglądały identyko, pudełka w komplecie wsio ale po odstawieniu na 24h i dalej na 48h zupełnie inaczej odkładała się zawartość. W jednych było tak 1/2 lub 1/3 takiego puchatego białego "puddingu" czyli legit, a w tej drugiej serii taki proszek niczym zmielona kreda 1/10 na spodzie. Niestety nie moge wstawić zdjęc bo oddałem to w ****u dilowi pare dni po zakupie
Dziwna sprawa, pudła i ampy na pierwszy rzut oka identyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam ze to była już nowa wersja z brailem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Wiem o czym mowisz,to pyta była.. do tego ten kredowy własnie odcień a nie jak winno byc perłowy.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Primobolan Schering i Oxandrolone SPA

Następny temat

TESTOVIS (T.Propionat ) SIT Italien

WHEY premium