...
Napisał(a)
brawo lodzianin1 to jest najlepsza odpowiedz dla SebaGsE jak i wielu innych typków jego pokroju, nie chce im się pracować nad sobą tylko by szli na łatwizne bez pojęcia o diecie SAA treningu bo jak czytam takie głupoty jak on i inni wypisują to żal mnie ściska :D a te wyniki siłowe to mój 80 letni dziadek ma lepsze :D:D:D
...
Napisał(a)
To i ja dobiję kolejnego posta. Jeżeli faktycznie tak śledzisz forum (co jednak wcale nie wynika z LPA) to byś wiedział ile różnych cykli rozpisałem ja czy lodzianin, więc może jednak nie tylko się "wymądrzamy". Faktycznie masz rację co do tego, że większość z tych, którzy absolutnie jeszcze nie powinni się brać za koks "I TAK WEŹMIE" no bo głupich nie sieją ale nikt, kto ma odrobinę oleju w głowie nie weźmie na siebie odpowiedzialności za ich głupotę.
Od czasu do czasu trafiają się tu jednak ludzie, którzy mimo początkowego nastawienia na koks, po naszych radach odkładają temat i dla takich ludzi warto tu być.
Niestety nie da się od początku rozpoznać kto jest kim i w większości wypadków trafia się na takich jak Ty ale nawet mimo tego, warto dla tych myślących jednostek.
POST ZALICZONY
Od czasu do czasu trafiają się tu jednak ludzie, którzy mimo początkowego nastawienia na koks, po naszych radach odkładają temat i dla takich ludzi warto tu być.
Niestety nie da się od początku rozpoznać kto jest kim i w większości wypadków trafia się na takich jak Ty ale nawet mimo tego, warto dla tych myślących jednostek.
POST ZALICZONY
Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia
ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html
...
Napisał(a)
lodzianin1czyli redukcja,sam test ,dieta białko podbić do min 2.5 gr/kg wywalić jakieś serki do chleba i chleb z diety
I zacznij porządnie trenowac nogi. Wiadomo, że kolega to Ty więc będziesz wyglądał jak tłusta kulka na patyczkach.
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-02-16 14:50:19
...
Napisał(a)
Dobra w takim razie niech chlopak sobie sam radzi. HUBERT81 gdybys troszke pomyslal i wszedl na moj profil widzial bys ze mam inna wage/ inne potrzeby czyli MASA wiec to nie jest cykl dla mnie -.- czytam i ciezko mi znalesc chociaz 1 temat gdzie ktos odrazu pomoze zamiast 3-4 strony napinki hehehe. Dobra widze tutaj nie ma co zakladac tematow, udzielac sie tylko trzeba samemu sobie radzic. Temat do zamkniecia zeby Lodzianin mogl gdzie indziej posty nabijac ;)
...
Napisał(a)

Zostaw temat nie kasuj
...
Napisał(a)
Ziomeczku Sebagse twój brak pokory i szacunku dla ludzi z większą wiedzą, którzy wyciągają rękę, kiedyś się na Tobie zemści. Wiem, że to przymiotnik wieku buntu... Mądry człowiek potrafi słuchać i wyciągać wnioski. Dieta i trening to podstawa. Jak "kolega" chce to i tak weźmie, rozpisek w necie pełno, tylko czy jest sens tracić hajs i zdrówko? nie lepiej ogarnąć podstawy i potem wykorzystać towar na 100% ? sam sobie odpowiedz. poza tym 40 w kablu i za koks się brać i jeszcze na redukcję to hmmm, kiepski pomysł
Zmieniony przez - Devin w dniu 2014-02-17 21:33:01

Zmieniony przez - Devin w dniu 2014-02-17 21:33:01
...
Napisał(a)
Devin tylko ze on ma rozpisana diete/trening wiec nie wiem co wy ciagle mowicie. zwrocil uwage lodzianin na jedna rzecz w jego diecie to zostala poprawiona a wy ciagle dalej jedna ta sama rzecz a nic co by mu pomoglo. On juz sie zarejestrowal jakis czas temu, zalozyl temat ale oczywiscie dostal same "chłosty" wiec postanowilem napisac w jego imieniu. Napisalem mu pelna diete taka jaka mniej wiecej wydaje mi sie odpowiednia dla niego, trening tez mniej wiecej na jego potrzeby ale nie znaczy ze zrobilem to w 100% dobrze. Temat diety i treningu pozostanie zalozony w odpowiednim dziale do poprawy ale chlopak zaczal juz brac koksy i nie powiem mu ze ma nie brac bo to chce i nie jestem jego "matka" by mu cos zabraniac. jego zdrowie jego sprawa. Wiec po co ma brac "zle" jak mozna podpowiedziec ...
...
Napisał(a)
Tematów wino+test jest chyba tyle co "jak brać metę" - poszukaj, przeczytaj i będziesz wiedział; oszczędzisz sobie wysłuchiwania i rżnięcia z siebie głupa. Nie jesteś jakimś genetycznym odmieńcem, żeby rozpiski pod innych były inne od rozpiski pod ciebie.
Polecane artykuły