SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol + Testosteron Enan jak brac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364286 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668667
posty to ty nabijasz piszac jeden pod drugim,istnieje coś takiego jak edycja!

dieta jest wklepana kopiuj/wklej a nie jego na pewno

tak więc zdrowia życzę i osiągniecia celu którego nie osiągniesz,bo nie masz podstaw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364286 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668667
3 lata stazu na siłowni 100 kilo wagi a w mc 70 kg???? jaja sobie robisz?? 70 kg to kazda dziewczyna trenująca weźmie w mc
dieta i trening a nie saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
wyjdz i nie spamuj mi pod tym postem typie .... bo nic do tematu nie dajesz tylko sie "wymadrzasz" .... Nie mam zamiaru klocic sie z kims takim jak Ty.... Ktos cos dopowie do tematu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Wydaje Ci się kolego, że jak siedzimy w dopingu to tak bezmyślnie, nie bacząc na nic, będziemy rozpisywali cykle? Robiąc to, bierzemy na siebie jakąś odpowiedzialność, zarówno za zdrowie danego człowieka, jak też za późniejsze postrzeganie sterydów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
ok ale niby co takiego jest zlego w diecie ze nie mozecie rozpisac poprawnie cyklu??? czy lepiej ma chlopak brac "jak leci" i narobic sobie problemow???? Czy lepiej rozpisac jak brac z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Masz rację, tylko to "z głową" to nie jest nawbijać się tylko. Z głową to jest najpierw ogarnąć dietę, tak żeby mieć już pewność, że dana podaż kcal i rozkład makroskładników jest efektywny. Dopiero wtedy można zrobić cykl i wykorzystać go w 100% zamiast zacząć wbijać i dopiero wtedy manewrować na gwałt dietą.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ogarnij diete i trening. Koks nie zastąpi podstaw. 100cm w pasie, martwy ciag 75kg po 3 latach treningu. Koks nie dal Ciebie/nie dla kolegi. Tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
ktos podpowie jak bic tescia i winstrol czy dalej lepiej sie wymadrzac i nabijac posty?? zauwazylem ze zawsze Ci najmadrzejsi maja najmniej do powiedznenia w temacie. Wole gadac na wszystko inne niz na zadane pytanie. Jego zycie jego sprawa. Dieta rozpisana, zamiast kanapek zamienniki wstawione. Wiec dajcie juz sobie spokoj. Bo gdybym potrzebowal porad co do jego diety/treningu to bym zalozyl temat w innym dziale.... Te forum spada na psy. Jestem tu od 4 lat, czytam je bardzo czesto... Nie jestem z typow jak powyzej panowie ze kazdy temat glupio skomentuja zeby tylko NABIC POSTY.... ale bardziej czytam co tu ciekawego pisza i co raz mniej mi sie tutaj podoba. Ludzie prosza o pomoc i przez takich typow jak wyzej sie odechciewa czekac.. Bo wola pisac glupoty niz komus pomoc rozwiazac problem.... Ktos piszacy w tym temacie jak brac i tak bedzie bral i tak bez waszych zbednych komentarzy koks nie dla Cb itp... a dla was jest.... racja.

ODPOWIE KTOS WKONCU NA PYTANIE?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
chłopaki już rozwiązali Twój problem. Doping nie dla kolegi więc odpowiedź jest : nie brać. Odsprzedać i kupić dobry spalacz itp.

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364286 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668667
SebaGsE
ktos podpowie jak bic tescia i winstrol czy dalej lepiej sie wymadrzac i nabijac posty?? zauwazylem ze zawsze Ci najmadrzejsi maja najmniej do powiedznenia w temacie. Wole gadac na wszystko inne niz na zadane pytanie. Jego zycie jego sprawa. Dieta rozpisana, zamiast kanapek zamienniki wstawione. Wiec dajcie juz sobie spokoj. Bo gdybym potrzebowal porad co do jego diety/treningu to bym zalozyl temat w innym dziale.... Te forum spada na psy. Jestem tu od 4 lat, czytam je bardzo czesto... Nie jestem z typow jak powyzej panowie ze kazdy temat glupio skomentuja zeby tylko NABIC POSTY.... ale bardziej czytam co tu ciekawego pisza i co raz mniej mi sie tutaj podoba. Ludzie prosza o pomoc i przez takich typow jak wyzej sie odechciewa czekac.. Bo wola pisac glupoty niz komus pomoc rozwiazac problem.... Ktos piszacy w tym temacie jak brac i tak bedzie bral i tak bez waszych zbednych komentarzy koks nie dla Cb itp... a dla was jest.... racja.

ODPOWIE KTOS WKONCU NA PYTANIE?????????



odpowiedzi dostałeś,jest to jedno z największych forum sportowych w europie.Korzystają sa z niego tysiące osób miesięcznie,wiesz cdlaczego?bo sobie cenią osoby które im pomagaja na tym całym forum masz kilku MP w róznych dyscyplinach oraz ludzi z duzym doświadczeniem we wszystkim od farmakologii przez treningi /diety/suplementacje staramy się kazdemu pomóc aby nie robił błędów,kazdy cykl dopiera się indywidualnie pod daną osobę.Saa mają pomóc przełamać stagnację,a tytaj bez urazy dla ciebie czy kolegi nie widzisz że coś leży??3 lata treningów a wyniki siłowe jak u kobiety trenującej?
Na tym forum nie dostaniesz innej odpowiedzi dlatego ze osoby ci doradzające nie mają po 16 lat jak na innych forach i nie bedą rozpisywac cykil dla osób które nic z tego nie wyciagna a wręcz moga sobie zrobic tylko krzywdę.
Nie szanujesz tych podpowiedzi ti idź na inne forum tam dostaniesz na pewno odpowiedzi co do cyklu od tamtejszych moderatorów gimnazjalistów,trafisz tutaj z powrotem po cyklu z problemami kolejnymi.Jak częściowa impotencja itd Uparłeś sie na wino bo powielasz mit że winstrol to spalacz i będzesz miał po nim krtkę na brzuchu,nic bardziej mylnego.Wino wbrew pozorom jest bardzo niebezpiecznym srodkiem rujnuje lipidy,ale masz 20 lat to nie ma czym się przejmować.Bedziesz myslał i pluł sobie w brodę w wieku 25 lat jak wywali nadciśnienie lub jakis zawał,wtedy wspomnisz słowa ludzi którzy chcieli ci trochę temat naswietlić.Wino plus zła dieta to morderstwo dla twojego układu krwionosnego,lipidy bedą tragiczne.
Trening jest tragiczny twój!!! diety nie masz bo ją skopiowałeś!!!
tyle ode mnie i innych osób które mają olej w głowie.
P.S. znowu nabiłem bezsensownego posta.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

delikatna rozpiska z ankieta

Następny temat

Salbutamol

WHEY premium