SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol, deca, sustanon? - POMOCY !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ci nie zależy na życiu to po***** się męczysz? ***nij sobie kulkę w łeb i po kłopocie, nawet sprawe koksu będziesz miał rozwiązaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sekator:
buhaahah :PPP
no nawet niezly pomysl...

ale pisalem wczesniej, ze CHICALBYM BYC DUZYY !
a pozniej moge sobie strzelic kula w leb jak juz sie cos nie uda...

a jesli sie uda, to...
no wlasnie,

i dlatego najpierw chcialbym sprobowac pokluc sie troche w dupe (z malymi skutkami :P), a pozniej moze sie ******lne w leb...
(ale niechce wygladac jak pizza, bo wtedy jeszcze szybciej sie ******lne w leb (nawet niezdaze byc duzy, a wszyscy mnie wysmieja) i dlatego pytam co wziasc.. eh.. )

ale dzieki za pomysl !
rozwaze to :PPPPPPP

Ps. Czy ktos jeszcze ma jakies genialne pomysly dla mnie?

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze to i glupi pomysl w tym wieku brac... ale duzo osob tutaj troche przesadza... Niech wszyscy sie przyznaja kiedy kto zrobil pierwszy cykl... Znam sporo gosci ktorzy mieli 15 lat jak zrobili sobie pierwsze strzaly. Nie wiem co bedzie z nimi potem ale jak narazie dalej rosna dalej sie rozwijaja stym ze poprostu w ich zyciu byl moment w ktorym przyspieszyli troche swoj wzrost na masie...


Jezeli chodzi o to ze nie urosniesz to nie wiem... ja mam 187cm wzrostu... nie boje sie ze juz nie urosne dla mnie najgorsze sa skutki uboczne! mam tak samo jak ty 16 lat i zrobie sobie cykl chodzby nie wiem co!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o prosze :)

no i bardzo dobrze

moj brat tez bral jak mial 16 lat, wziol wtedy 100 metki ruskiej i 10 omki, zadnych skutkw ubocznych, spuch jak balon, dla mnie nawet niezle wygladal ;PP

dzis niema po sterydach sladu, przestal cwiczyc bo mu sie to znudzilo, scchuldl z 88kg, do 65 ;P

teraz zaniedlugo, chyba znowu zacznie...

a co do mnie, to juz prawie jestem zdecydowane na dece i na winstrol, mysle nad primabolanem

niewiem dlaczego tak trudno o odpiwedz, ale wiem ze nie jestem ani pierwszy ani ostatni, ktory bedzie bral sterydy w wieku 16 lat, a znam wieeelu ktorzy zaczeli brac jeszcze wczesniej...

Pozdrawiam

Ps. Jesli jednak ktos bedzie tak mily i zechce odpowiedziec z czym warto polaczyc winstrol... ja oczywiscie nadal czekam...

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam na Irca w serwerze irc.szas.pl do pokoju kulturystyka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AsJ
no spox
:)

jak tam wejsc?

Pozdro

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sciagnij sobie z internetu program o nazwie Mirc potem zmien w nim adres serweru na irc.szas.pl i jak sie juz polaczysz to wejdz do pokoju kulturystyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, juz wchodze ;)

MR. Y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez zamiezam zaladowac co nie co choc mam 21 lat. Cwicze jakies dwa lata. O saa mam raczej teoretyczne pojecie. Rozpytalem sie chlopakow na silowni, paru sterydowych instuktorow troche poszukalem na czacie i naojodpowiedniejsza kombinacja jaka znalazlem pod wzgledem znikomosci badz braku skutkow ubocznych a efektow dzialania to deca +winstrol. Co do dawkowania to 50mg Winstrolu DEPOT/dzień i 200 mg DECA-DURABOLINU/tydzień).Co do efktow bocznych to sa to
1) niski głos, 2) bóle głowy, 3)zmiany poziomu HDL i LDL, 4)skurcze i czasami podwyższone ciśnienie krwi.Poza tym moze byc troche bardziej podjarany (sexualnie)i w zaleznosci od organizmu tradzik.
Zycze powodzenia i pozdrawima
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ale się w****iłem !!!

Następny temat

pierwszy cykl deka + mietek

WHEY premium