SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol I cykl w zyciu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
1. WIEK: 24 lata
2. WAGA: 107 kg
3. WZROST: 184 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 45 cm
-klatka: 112 cm
-udo:
-talia: 100 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: jest
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 5 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: -
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej tycie
13. STAN ZDROWIA: cukrzyca
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak danych
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 185 kg
-martwy ciąg: rekreacyjnie
-przysiad: rekreacyjnie

PYTANIE: Witam wszystkich, po juz ladnych paru wiosnach na silce stwierdzilem ze chyba czas pobawic sie w SAA, moim celem jest zrobienie jako takiej rzezby, nigdy wczesniej nie mialem doczynienia ze sterydami jednak chyba czas zaczac, z tego co czytam/slucham aby zrobic rzezbe naj lepsze bedzie winko ale nasuwa sie pytanie, jak brac z czym najlepiej polaczyc jak dlugi cykl jaka firma jakie i jak dlugo odblokowanie itp bede wdzieczny za wszelkie rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Panowie czytajcie ze zrozumieniem, fat planuje spalic a pozniej winko do uwidocznienia miesnia nie chce tluszczu palic winkiem a zastosowac je do spompowania/ uwidocznienia zyl i prosze o napisanie jakichs konkretow tzn jakie dawki i z czym ewentualnie polaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6655
Przy takim obwodzie talii najlepiej będzie jeśli do przynajmniej tych 90 zredukujesz na sucho, sama dieta i ćwiczeniami. Potem pomyśl o jakimś wspomaganiu, ale sam winstrol to chyba nie jest najlepszy wybór, chociaż niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Od nowego roku planuje sie wziasc za redukcje i po jakims czasie wlasnie zarzucic winko dlatego post zakladam wczesniej zeby sie powiedziec co i jak ewentualnie co z czym polaczyc a nie robic wszystko na hura w ostatniej chwili. Do redukcji chcialem zastosowac Efke jednak ni ch*** nie idzie jej dostac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Każdy radzi żeby nie brać winka solo. Ja wziełem i jestem zadowolony.. zjadlem 100tab. balkana 10mg i jestem zadowolony 10/10


Zmieniony przez - prq91 w dniu 2011-12-15 14:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a po co Ci te wino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co iwem winko samo w sobie nie pali fatu. predzej bedzie na zasadzie antykataboliku przy redukcji. ale juz lepiej do tego nadaje sie jakis testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
siema prq91 ile tego wina jadłeś?
Jaki był cel cyklu?zmieniałeś coś w treningu?

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Po co winko? A no po to ze jednak jakis miesien jest na bicepsie klacie plecach nogach jest ok zostaje pas ale jak mowie redukcje bede robil a pozniej zeby uwydatnic miesien planowalem winko, raczej preferuje zastrzyk (jestem cukrzykiem wiec do igiel jestem przyzwyczajony). Czy ktos napisze jakie konkretnie dawki dlugosc i moze z czym to polaczyc oraz jakie winko jest najlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
jak jesteś cukrzykiem to odradzam Ci wino, bije po ciśnieniu za bardzo, że o stawach i wątrobie nie wspomne, jak dla mnie wino to mocny kox.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Z cisnieniem raczej nie mam problemow a i cukier ustabilizowany wiec mysle ze nei bedzie tak zle, watroba raczej od %%% mi sie niszczy niz od insy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Ksiedzu -> Zjadłem 100 tab. winia bałkana 3x10mg/ dzien. To była moje pierwsza kuracja w życiu i poszło bardzo na plus siła, rzeźba... do tego jadłem jak poj*bany.. piłem se też białka itp. i możecie nie wierzyć mam ta gdzieś... ale z siłą idzie masa i przytyłem gdzieś niewiem koło 6 kg !!!

--- Była profilaktyka omega3, czosnek, hepatile, kolagen na stawy. Do dziś po badaniach jest wszystko pięknie.

--- na Styczeń planuje 2 kuracje ze 140 tab. winia balkana 4x10mg na dzień.

Zmieniony przez - prq91 w dniu 2011-12-15 19:56:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy doping z teski

Następny temat

noworoczny cykl

WHEY premium