SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino DesertLabs ktokolwiek widział ktokolwiek wie..

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2074


Miał ktoś stycznośc z tym wynalazkiem? Mam na próbe paczke ale zaczne dopiero testowac za jakis czas... kolego to wcina i zeznaje ze działa bardzo mocno.. stężenie 10mg w kapsie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem to, miałem w ręku. Wykonanie nie powala na kolana i faktycznie drukowane na drukarce, blistry dziwne.
Siedzi tam chyba jeszcze prócz winka monohydrat kreatyny. Kapsułki prawdopodobnie zamykane i napełniane ręcznie bo miałem na oku kiedyś biznes z kapsułkami ale jak dowiedziałem się że kapsułkarka automatyczna kosztuje 60k € to zrezygnowałem. Być może są tańsze tylko ja nie umiem szukać.

Osobiście bym nie wziął. Ale dla mnie produkt żebym na niego zwrócił uwagę musi mieć na pierwszy rzut oka jakiś wygląd tu go brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2074


2 zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2074


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Pierwszy raz coś takiego widzę Dziwne a ciekawe za razem...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9724
polecam to winko, kolezka podjada i sa wyrazne efekty... niedługo pojawi sie tez anapolon z podobnej produkcji

elo elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
cos takie nie przemyslane jak sie jedna kapse wydlubie to wszystkie 5 wyleca bo napewno te sreberko sie odewie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2074
Za kilka dni bede miał jeszcze jeden produkt tej firmy. Anapolon łączony z trenbolonem... ciekawe i hardcorowe połączenie. Z tego co słyszałem 100 kaps bedzie miało razem tyle co 20 antka 50mg i 20ml 100mg/ml trenu w postaci ace..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
polska produkcja z pomorza
wyglada tragicznie
blistr jest strasznie h.u.j.o.wo wykonany, folia jest pozaginana, krzywo zgrzana
pudelko wyglada jak drukowane na drukarce
nie spodziewalbym sie rewelacji po tej firmie
widac, ze to kompletna amatorszczyzna
polaczenie oxymethylonu i trenbolonu to tylko potwierdzenie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"cos takie nie przemyslane jak sie jedna kapse wydlubie to wszystkie 5 wyleca bo napewno te sreberko sie odewie" Może to od razu po 50mg trza łykać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ciekawe...
Co to za firma? Bo gazeta to widzimy jaka jest

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
,,Adam" Od razu zgadlem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Depot Zambon Fake/Real ???

Następny temat

IRAN FAKE/ORGINAŁ?

WHEY premium