SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wina warzyw ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Od kilku dni mam poważne kłopoty z trawieniem, a mianowicie jest zbyt rzadko w kiblu
1. jakiś owoc, ryż brązowy/owsianka z jajkami, orzechy włoskie
2. kasza/ryż brązowy mięso, ser żółty
3. kasza/ryż brązowy, jajka, orzechy włoskie
4. ryba wędzona/mięso orzechy włoskie
5. ser biały, 3 łyżki oliwy

łącznie jest 3,5ww na kg masy ciała. Rano następnego dnia jak wstaję to zawsze zaczynam od jakiegoś owocu pomarańcza/banan itp. i 2 min i w kiblu jestem Ostatnio jeszcze bardziej zwiększyłem spożycie warzyw, daje je do każdego posiłku poza ostatnim. Mleka, kefirów itd. nie piję, kapusty kiszonej nie jem. Błonnika chyba za dużo jest nie jest ?
Czytałem ostastnio, że jak się je białko z warzywami to na początku trawione jest białko, a warzywa mogą zalegać i gnić. Ile w tym prawdy ?
Przyjmowałem też węgiel leczniczy taki z apteki, ale nie pomaga. Znacie jakieś inne sposoby wyleczenia ?

Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2009-02-13 09:07:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spróbuj nie zaczynać od owocu tylko od owsianki lub ryżu jeśli będzie tak dalej spróbuj ryż zamiast owsianki jak coś to pisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
To w końcu zbyt rzadko jesteś czy zbyt często bo na pozątku piszesz że rzadko :-/ ale jak zbyt rzadko to węgiel jest nie dla ciebie skutkuje właśnie zatwardzeniem, jeśłi zbyt często to owoce mogą być tego rpzyczyną

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a ja zrozumiałem że zbyt często i długo robi rzadko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Na poczatku piszesz, ze zbyt rzadko, pozniej ze lecisz odrazu po sniadau do ubikacji a pozniej, ze wegiel leczniczy jadles Napisz dokladnie co Ci dolega.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
hyhy zbyt rzadki jest stolec w kiblu
a w kiblu jestem codziennie rano niezależnie czy śniadanie zacznę od owocu czy tylko ryżu/owsianki.

może nie napisałem za pierwszym razem bardzo "konkretnie", ale myślałem, że nie będzie problemów ze zrozumeiniem

Wczoraj celowo przez cały dzień nie zjadłem żadnego warzywa i dziś do kibla nie musiałem iść Chyba jednak nie mogę jeść zbyt dużo warzyw A czy soki z warzyw między posiłkami mogą rozwiązać mój problem ?

Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2009-02-14 11:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
ja bym skonsultował się z lekarzem.Kombinowanie domowymi sposobami może tylko pogorszyć sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
taa, lekarz powie żebym się nie opychał=nie jadł dużo, a ja jestem na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
dieta masowa nie jest równoznaczna z objadaniem się :) tylko z jedzeniem produktów wartościowych w białko i węglowodany (nie zapominając oczywiście o witaminach).W takiej sprawie tylko ktoś kto jest lekarzem lub miał taki problem jest kompetentny do udzielenia ci informacji ,które pomogą ci zwalczyć ten problem.Twój problem równie dobrze może polegać na przejedzeniu.Może starasz się jeść więcej niż twój organizm jest wstanie przetworzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
dieta masowa nie jest równoznaczna z objadaniem się, ale jestem ekto i jem dużo, więc faktycznie może chodzi o to, że mój organizm nie może przetworzyć aż tak dużo

powiem więcej, na pewno w tym jest problem bo wcześniej jak jadłem mniej kalorycznie to nawet przy większej ilości warzyw czy owoców nie miałem żadnych problemów

ma ktoś jeszcze takie objawy ? I czy może to mieć jakieś złe konsekwencje ?
Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2009-02-15 09:53:02

Zmieniony przez - ziomosław w dniu 2009-02-15 11:20:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta na mase do oceny

Następny temat

Suplementy i dieta - pytanie i prośba o wskazówki

WHEY premium