SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Will Harris IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31954


jak widac nie zaskakuje, zawody sa dzis i jutro, zobaczymy jak mu pojdzie

tu wiecej fot http://www.muscleradio.com/scoop/index.html

Zmieniony przez - badzer w dniu 2006-09-22 20:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Faktycznie, na rzezbie czar pryska, a szkoda. Sog za fotki.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jak widać wiele nie zwojował

1 Darrem Charles
2 Johnnie O Jackson
3 Rodney St Cloud
4 Marcus Haley
5 Shari Kamali (King)
6 Brian Chamberlain
7 Jason Arntz
8 Craig Richardson
9 Will Harris
10 Art Atwood
11 Luke Wood
12 Joel Stubbs
13 Mat DuVall
14 Idrise Ward-El
15 Fouad Abiad

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Dodam tylko ze jezeli chodzi o to zdjęcie Colmana wcześniej to ono wcale nie jest na masie tylko z zawodów Mr.Olimpya 2002lub2003 brzuch ma wy***any przez hormon wzrostu który wtedy brał i nie utrzymał go na wodzy dlatego tak wygląda hehe wiem bo ogladałęm film z tych zawodów! Pozdro dla wszystkich sogi odbijcie hehe:P

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
w jego łapach widzę synthol
nie wiem czemu ale mam takie wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
mam takie same wrazenie. Tylko nie wiem czy na syntholu by tak sie wyrzeźbił.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
locu: "przez hormon wzrostu który wtedy brał i nie utrzymał go na wodzy dlatego tak wygląda "
myslisz ze treraz nie bierze ja mysle ze na HGH to on jest 365 dni w roku i zmienia tylko dodatki
A ten brzych to jest wypadek przy pracy poprostu rozluznił sie i zapomniał o tym żeby pilnować brzucha. Poza tym prawie każdy pro jak by nie wciągali nie nie spinali mięsni brzuch to by nieli balony podobne.
Wezmy tegoroczny przypadek Cutlera w pozie najszerszy przodem to wygląda obrzydliwie brzuch ma jak taki rozciągnięty balon nadmuchany do połowy albo worek od ziemniaków, oczywiście nie oceniam go tylko za brzuch ale za ogólną prezentacje wogóle chooojowo jakos wygląda w tym roku na drugie miejsce Martinez zasługuje ale jak znam zycie to go nie dostanie... a moze...??? A co do brzucha Colemana to wtym i w zeszłym roku troche sie poprawił juz nie lata po scenie z wypuszczonym odstającym bardziej niz klata
pozdr

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
No ja wiem dlatego napisałem ze go nie utrzymał bo od hormonu wzrostu mu bebechy rozepchało nie wiem czy teraz bierze pewnie tak ale wtedy było o ty głosno więc zapamiętałem zresztą to jego sprawa co bierze jego zycie jego sprawa jego rycyko jak coś a pozatym to wiem ze wszyscy biorą bo na sucho takich mięsni nie zbudujesz!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Wiesz oni mają takie brzuchy właśnie od stosowania ciągłego HgH bo krutkotrwałe stosowanie po pierwsze daje mizerne efekty a po drugie napewno nie powoduje aż takiego przerostu organów wewnętrznych.
Ich zdrowie ich wybór masz racje ale mi sie wydaje ze oni ażtak bardzo nie zastanawiająsie nad przyszłością i możliwymi efektami ubocznymi pprostu zyją z dnia na dzien a moze z zawodów na zawody i jakoś to leci a puzniej to sie zobaczy
Nie wiem jakie konsekwencje moze pociągnąć za sobą taki przerost org. wewnętrznych ale HgH jest uznawane za jeden z najbezpieczniejszych środków.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2162
Wolalbym zyc do 50-55 i wygladac jak coleman niz do 70 i byc starcem.. on zostawi po sobie slad na zawsze w kulturystyce.. nie wrozcie im smierci za szybko, zobaczcie na arniego trzyma sie jakos a ma swoje lata moze nie walil tyle co coleman ale co tam :)

Od dzis staram sie zrobic jeszcze wiecej !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dennis James - 3 tyg przed MRO !!!

Następny temat

Pytanie?

WHEY premium