SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wilk na MEJ idzie w kat90!!!!!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... tylko nie pytajcie o kobiety ... ...

Imie dziewczyny ktorej ostatnio wiazales opaski na kolana podczas akademickich mistrzostw Slaska (Katowice-Szopienice) ?!?

Imie chlopaka ktory na tych samych zawodach zaliczyl 335kg w przysiadzie ?!?

Ot dwa proste pytania - trudniejszych nie moge oficjalnie zadac ... a szkoda ... Bąk by mnie chyba zabil ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
hehehe
Spice
tez bym chyba mogla zadac pare trudniejszych

Misiaczku
dzili za mile slowa do sedziny.....



------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jednak Michal Wilk wyslal mi smsa.mowi ze jest juz zmeczony sezonem i zbijaniem wagi.w sumie ma racje jesli Frejdun nie startuje to w 82,5 i w 90 sa takie same wyniki 1 miejsca po zgloszeniu.i kazal Was pozdrowic cale SFD.
ja rowniez pozdrawiam Tomek
Spice-wysle Ci trening juz niebawem teraz broboje nowy trening i idzie lepiej takze po ME wysle Ci na pewno jak obiecalem.

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
jasne Michale, witamy z rozwartymi kończynami
a Ty Tomku jaki masz zamiar wynik wywalić na MEJ ?!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
ach WY niedowiarki mowilem juz wczesniej ze to naprawde Michalek!!! a WY mu jakies pytania zadajecie, sprawdzacie Go!!! to smieszne!niby po co ktos mialby robic sobie zarty!

MICHAL znajomi z uczelni trzymaja kciuki powodzenia!!!!!




jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
dlaczego smieszne??
jak bym sie zalogowala jako Ja Olech i rzucila pare szczegolow to uwierzylbys mi???

Ale jesli Misiaczek mowi ze to Michal to oczywiscie na szyje sie rzucam

I witam serdecznie.
Jesli faktycznie idzesz w 90tce to jestem super ciekawa pojedynku z Karolem.



------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tiger - OK - nie spieszy sie ... narazie i tak mam luzniejsze treningi w zwiazku sesja egzaminacyjna ... dopiero od wakacji zaczna sie prawdziwe tortury ... dzieki, ze jeszcze pamietasz o calej sprawie

Verona - to moze wyslij mi te pytania na mail'a i zobaczymy czy ja bede w stanie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jakbym jeszcze wiedział o czym Salma z Wielkanocnym Monsterem rozmawiają...to byłoby super

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiadam na pytania pewnego niedowiarka: wiązałem na AM Śląska moją zawodniczke,którą na codzień trenuje o imieniu Agata. 335 wstał mój imiennik z kategorii +125 (waga ok 160kg). Już nie odpowiadam na głupie pytania, jeśli ktoś nie wierzy to jego problem, a całą reszte POZDRAWIAM

Wszystkim chętnym i znajomym służę pomocą i doradztwem w sprawie treningu. Może w przyszłości podam dla zainteresowanych maila. Na razie służę pomocą na sdf. Ale niestety rzadko jestem na necie, więc na odpowiedzi będzie trzeba czekać.

Na razie jestem między młotem a kowadłem- trener kadry widzi mnie w kat. 82 a nie w 90-tce . Sam jednak czuje, że zbijanie powyżej 5 kg może dobić mi grzbiet, który i tak ledwo się trzyma- nie wiem co robić, ale zbijanie będzie najgorszym wyjściem, lepiej by było nawet zrezygnować z wyjazdu.
Ważne znaczenie ma Kopienka, gdyż w wypadku, gdy pójdziemy razem w kategorii będziemy się dublować, ale z drugiej strony z skoro Kopienka jest takim pewniakiem to nie powinien się bać pojedynku ze mną.


WYGRA LEPSZY JEŚLI PÓJDĘ W TEJ KATEGORII
ABY WYGRAĆ POJEDYNEK, BĘDZIE MUSIAŁ ZROBIĆ MINIMUM 850

MAM OGROMNY SZACUNEK DO WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW ALE A POMOŚCIE NIE MAM RESPEKTU DLA RYWALI. LICZY SIĘ TYLKO WYNIK I ON DECYDUJE O MISTRZOSTWIE.
POZDROWIENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Legnica Ci wierzy Michał ( a przynajmniej połowa Legnicy )

Powiedz ile planujesz zrobić w poszczególnych bojach zakładając start w 90?
Wiem że ciężko to dokładnie określić ale mniej więcej


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fajne zdjęcia z zawodów TS

Następny temat

PLAN TRENINGU POD TRÓJBÓJ

WHEY premium