SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wierzchołki bicepsów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Czy ćwiczenia na wierzchołki bicepsów najlepiej zrobić przed masowymi czy po żeby priorytetowo nadać im kształt? Jaki będzie do tego lepszy plan:

uginanie ze sztangą x4
uginanie ze sztangielką opartą o kolano x3

czy:

uginanie ze sztangielką opartą o kolano x3
uginanie ze sztangą x4

??

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
To zależy, którym wariantem próbowaleś. Jeśli dłużej 1 a efekty przystopowały to spróbuj 2 W innym przypadku zacznij od 1 wariantu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
https://www.sfd.pl/_KULISTE_BICEPSY_WG._ROBBY_ROBINSONA-t31462.html 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
mam pytanie : kiedy stosować tzw. szok dużymi cięzarami na bicepsy ja wykonuje 2 cwiczenia wolne tj.sztangielki siedzac uchwyt mlotkowy sztanga prosta szeroki chwyt i izolowane modlitewnik sztanga łamana.chodzi mi o to gdzie wstawić 2-3serie 4-6 ruchow max.obciążniem, aby pobudzić bicepsy

kubeł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
po co odswierzasz temat? jezeli robisz mase to zawsze musi byc max obciazenie zeby zrobic okreslona ilosc powtorzen i ani jednego wiecej

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
4-6 ruchow ?! dobrze sie czujesz ? nie schodz ponizej 7 powtorzen (powiedzmy) bo sobie krzywde zrobisz kolego !

aby pobudzic bicepsy rob pierwsze cwiczenie ukladem np 10 8 8 8 , a drugie cw wykonujac nieco wiecej powtorzen, dajmy na to 12 12 10 10 ..

i nie kombinuj z 4 powtorzeniami bo bedzie zle (czyt. kontuzja ) pozdravwiam

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena treningu+pomoc

Następny temat

Czy będzie dobrze?

WHEY premium