SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka prosba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
Mam do was taka prosbe.Powiedzcie mi ile moze kosztowac 100 tabletek polskiego Metanabolu czy moze lepisej na mase wziac cos innego????????.Jak go stosowac i powiedzcie mi czy taki cykl bedzie dobry zeby nie miec spadkow 1 mies - 150 tabl metanabolu potem od razu po skonczeniu mety 3800g Super Whey Gainer 4000 przez 25dni potem po SWG4000 150 tabl mety potem od razu przez 50 dni SWG4000.Powiedzcie mi czy po takim cyklu masa nie spadnie jest to dal kuzyna a on ma 18 lat cwiczy 2,5 roku wazy 80 kg i powiedzcie mi jeszcze czy moze ten Super Whey Gainer zastapic np Gain Bolic lub TCM Olimpa czy moze czyms innym??? Aminokwasami lub Bialkiem?????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ty nie masz pojęcia w ogóle o suplementacji, a mete chcesz brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
ale to nie ja chce brac tego Mietka tylko moj kuzyn.Powiedzial mi jak mam napisac to tak napisalem i chce zeby ktos na to odpowiedzial na zadane pytania a nie piepszyl za nic nie wiem o suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
"Mój kuzyn" buhahaha wymyśl coś lepszego

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
nikt mi nie musi wierzyc ja mam nie cale 16 lat i nawet nie mysle o sterydach wisi mi to czy ktos mi w to uwierzy bo niby kazdy debi pisze ze to nie dla niego tylko dla kiumpla albo cos no ale w tym przypadku do nie dla mnie jest ten Mietek.Tylko chcialbym zeby ktos odpowiadal na zadane pytania a nie zasmiecal mojego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1040
masakra.. przeczytalem tego posta i sie za glowe zlapalem... zero wiedzy... Twardo cisnac gainera przez 25 dni GIT ... dylemat bialko czy aminokwasy? tez niczego sobie...
krotko mowiac najlepszy na mase bedzie czesto ostatnio polecany Dietanabol po ktorym sa bardzo dpbre efekty masy i sily ..

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
hmm duzo by tu gadać wypełnij profil na początku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7145
Powiedz kuzynowi że nie dostanie tutaj odpowiedzi bo nie ma o niczym zielonego pojęcia.

"Gdy naród umiera ty palisz trawę i mówisz o miłości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
szukaj gdzieś indziej.

tutaj nie udziela się pomocy "kuzynowi"

informacje ogólne znajdziesz przez każdą wyszukiwarkę internetową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
ehhhhhhh....... nie pytaj o ceny bo ktos z modow sie wqrzy i bana wylapiesz "150 tabl metanabolu potem od razu po skonczeniu mety 3800g Super Whey Gainer 4000" tego nie komentuje polecam nie wchodzic do dzialu doping przez najblizsze pare lat ... Idz do "Odżywianie" i "Trening" NARA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100tab polskiej metki to 100zl. popytaj na podworku albo niech kuzyn popyta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren stymymuluje synteze kolagenu!

Następny temat

Deca + Prolo + Tren, 3 cykl

WHEY premium