SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiek a cwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
Witam, mam 16lat trenuje od okolo 2 miesiecy lecz dowiedzialem sie ostatnio ze w tym wieku nie powinenem trenowac miesni plecow bo rosne i kregoslup moj wciaz sie rozwija, mam 4dniowy plan treningowy czym moge zastapic sobie cwiczenie plecow ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745
od kogo to usłyszałeś?

"Systematyczność - fundamentem efektów"

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
kolegi wojek cwiczyl dawniej i tak mowil ze nie robi to najlepiej na kregoslup, mam 175 wzrostu i waze 64kg wiec nie duzo a niechcialbym narazic sie na skrzywienie kregoslupa czy cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
no wlasnie od kogo?? powinienes cwiczyc miesnie plecow jak najbardziej poniewaz odpowiadaja one za poprawna pozycje ciala. zwlaszcza podczas cwiczen przydadza ci sie one, aby dobrze je wykonywac. trenowalem prze 5 lat 400m i musze powiedziec ze mocne plecy sa niezwyke wazne


http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=47437 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
ale nie bedzie to mialo zadnego wplytwu na moja postawe? wiele osob mowi ze dopiero od 18 lat powinno sie miesnie plecow cwiczyc, ja cwiczylem do tej pory najszersze, prostowniki, i czworoboczne grzbietu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
wazne jest rowniez zeby odpowiednio cwiczyc. wszystko stopniowo, najlepiej zaczac od pilek lekarskich, albo napinanie miesni grzbietu na materacu odrywajac klatke piersiaowa od niego i przytrzymujac ok 4-6s w pelnym napieciu i tak 4serie po 12x.


http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=47437 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
ja trenowalem pod okiem terenera i z nie mam zadnych problemow.duzo bardziej grozne sa przysiady, one dopiero obciazaja kregoslup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745
oczywiście kolega który mówił, że robi nienajlepiej nie miał racji.

Osobiście polecam podciągani na rążku i wyciągi dla początkującego, napewno nic złego Ci się nie stanie, a kręgosłup przy odpowiedniej technice napewno się nie skrzywi.

A btw jak się boisz o swój kręgosłup to nie przesadzaj z ciężarami i ćwicz z wyprostowanym tułowiem.

pozdro

"Systematyczność - fundamentem efektów"

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
a co do postawy to zadniem ortopedow rozwinieta muskulatura plecow w sposob ODPOWIEDNI ulatwia zachowanie poprawnej pozycji, podobnie jak miesnie brzucha. wazne jest aby wszystkie partie cwiczyc rownomiernie, a co za duzo to zawsze nie zdrowo, wiec nie jest to tak ze mozesz cwiczyc nie wiadmo jak duzo i z jak duzym obciazeniem. ja mialem ten konfort ze o to wszystko dbal moj trener...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
przysiadow nie robie,
robie sztrugsy, martwy ciag, wioslowanie sztanga i hantelkami, pozniej na prostowniki to na lawce poziomej sklony w przod ze sztanga i lezac na lawce poziomej brzuchem do lawki wyprosty tulowia ze sztanga

Zmieniony przez - kleszcz_ns w dniu 2006-03-04 23:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49
jaki trener ? przez internet ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

program uderzeniowy - klata, barki (tylko dla twardzieli!)

Następny temat

trening na mase dla poczatkujacego-ocena

WHEY premium