SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiek 18 wzrost 188cm waga 95-100kg Jak ćwiczyć!?!?? ile seri ile powtórzeń jaka parti

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Witam
Wiek 18 wzrost 188cm waga 95-100kg Jak ćwiczyć!?!?? ile seri ile powtórzeń jakie ćwczenie , jaka partia w jaki dzień,ile razy w tygodniu?!???
Więc od dziś chodzę na siłke co jest :wyciąg gryf łamany duży wybur hantli łąweczki/skos itp itd siłka zrobiona w 4 osoby u kolegi a do dnia dzisiejszego miałem u siebie w pokoju ławeczke gryf prosty i 70kg obciążenia i 2 hantle robione. Od dziś chce cwiczyć tak już jak powiino się czyli konkretnie waże ok 95 do 100kg wzrost 188cm i chciałbym sie dowiedzieć od was co cwiczyć kiedy i jakie cwiczenia ile seri/powtórzeń. do dnia dzisiajszego no to było poniedzialek .klata barki sroda;biceps triceps piatek ;plecy,kaptury .
Teraz mogę wiecej cwiczyc bo jest mozliwosc . od was chcialbym sie dowiedziec co/jak/kiedy/ile cwiczyć aby łapa troszku urosła a zarazem aby nie przytyć na dzien dzisiejszy no to w pasie 95cm a w klacie 120cm łapa 37cm u siebie cwiczylem z 1,5roku ale to tlyko laweczka jeden gryf i 70kg obciazenia;/ a teraz nw jak cwiczyc ile seri i ile powtorzen itp itd i dlatego chcialbym sie od was conieco dowiedziec ;) mozecie coś też polecić jakis suplement jakąś odżywke która byscie wzieli na moim miejscu ale żeby nie przytyć!!;p
czekam na wasze odpowiedzi .(fajnie by bylo jakby mi ktos napsiać coś typu pon.klata barki 4 cwiczenia 4 serie 12 powtorzen, barki... itp) ;)
pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
aa i leżąc na ławce prostej to na szeroko na gryfie czyli na klatke wyciskam 97kg ale to tak ledwo ledwo. (wiecej na sztange nienajdzie bo brak miejsca;p) a wczesniej 77kg i przez nawet 4 miechy cwiczenia u siebie zalożyłem 79 i nic i dalej 77kg i tak przez dluzszy czas. potem 4/5razy w tyg 3 serie po 15/20 pompek. i od tamtej pory 97 poszło 2 dni temu.
a co probowalem to 77kg to nie u siebie bo ja mialem z 70 kg tylko;p
pozdro nw czy wam to coś pomoże na aleee

Zmieniony przez - patryk02011997 w dniu 2015-02-02 16:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepisy

Następny temat

Galaretki

WHEY premium