SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wicinka a wyglad twarzy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
W TYTULE WKRADL SIE BLAD LITEROWY, "WYCINKA" OCZYWISCIE ZA CO PRZEPRASZAM.

Pisalem blizniaczy temat w innym dziale, jednak nikt nie wiedzial. Tu jest idealny.

Kilka lat temu mialem 184cm i 57 kg. W dosc szybkim tempie przytylem z 57 kg do 90kg na naturalnym jedzeniu i cwiczeniach, co mnie kosztowalo duzo wysilku.

Mialem takie sesje, ze w ciagu 2 miesiecy udawalao sie przytyc nawet 10kg, co poskutkowalo ze cialo zlapalo duzo wody i tluszczu, i poodkladalo sie szczegolnie na twarzy - policzki i brzuch. Szyja nie.

Po przytyciu mialem jakis 22% bf, majac 90kg i pas 96cm.

Minelo niewiele czasu, aeroby, silownia i dieta.

Obecnie Mam 184cm, waga bez zmian 90kg, pas tylko juz 83cm i jakies 11% BF.
Wszystko jest ok, w pasie strasznie malo, ogolnie nie ma juz sladow po tluszczu, ale policzki... tluszcz na twarzy szczegolnie na policzkach pozostal.

Co jest tego przyczyna? Mam 11% bf a wiec to wciaz za duzo by policzki zjechaly, mam walczyc by miec 6%bf? Nadal cwicze silownai oraz aeroby 90min sesje.

Poziom testosteronu ok, kiedys byly badania tsh (bez ft3 i bez ft4) bylo ok. Kortyzolu nie znam, mam duzo stresu moze to przyczyna?

Wiecie co jest powodem ze 'tlusta' twarz pozostala po tym przytyciu mimo, ze BF tak duzo SPADL? Jak cwiczyc by to zniknelo?

Zmieniony przez - qazaq w dniu 2012-11-01 18:29:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ten temat się tu nie nadaję , tutaj zajmujemy się treningiem/metodyką .

Jeśli gdzieś się to nadaję to do działu Uroda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
Tam nie maja pojecia o silowni i treningu oraz spalaniu fatu ... hmmm. mial tak ktos z was? To wina wysokiego poziomu kortyzolu?

Zmieniony przez - qazaq w dniu 2012-11-01 20:29:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
wedlug mnie dalej musisz mieć nadwyżkę fatu. Ja jak schodziłem ze 100kg w dół to z twarzy też mi zeszło, aż bywało tak, że osoby które dawno mnie nie widziały nie poznały mnie. Zmniejsz mocno węgle i nie szalej z tłuszczami przez ok. 2-3 tyg i zobaczysz że organizm sięgnie po te zapasy i zejdzie Ci... co do ćwiczeń mięśni twarzy to również się da, by nie była później obwisła. Poczytaj o ćwiczeniach aktorów na wymowę (typu a,e,i,o,u brrr i takie tam dziwne ruchy mordką ;)

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1151
Dzieki za pomoc. Najsmieszniejsze ze wszedzie jest ladnie, a tylko policzki zostaly. Ciagle buduje miesnie i stopniowo schodze w BF do 7%. Zobaczymy jak wtedy bedzie to wygladalo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie ABS II

Następny temat

Z kolarskim pozdrowieniem

WHEY premium