SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiśnie i ich działanie na zmęczenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
W wakacje lezac na plazy wyczytalem to w Focussie chyba sierpniowym. Moze sie przydac wiec wrzucam.

"Sok wiśniowy łagodzi ból mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym - donoszą naukowcy na łamach magazynu "British Journal of Sports Medicine". Owoce te zawierają liczne substancje o działaniu przeciwzapalnym oraz przeciwutleniacze, chroniące komórki przed uszkodzeniem. Osoby rgularnie pijące dziennie dwie szklanki soku - odpowiednik 50-60 sztuk świeżych wiśni - odczuwały mniejsze zmęczenie przetrenowanych mięśni, a dolegliwości bólowe były u nich słabsze i trwały najwyżej 24 godziny. Owocowa terapia jest zalecana m.in. przed forsownymi marszami i dźwiganiem ciężarów."

Dla ciekawostki, myslalem ze to przypadek, wiec kiedys nie zwrocilem, jak po treningu klatki jadlem jogurt wisniowy, bo akurat to mialem, zakwasy trzymaly mnie krocej o jakis dzien.

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
bylo juz o tym

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
ja to pierwszy raz czytam sogi leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
Jednak pewnie nie wszyscy widzieli, ja takze przeoczylem, wiec niech jest.
/up thx

Zmieniony przez - Sectum w dniu 2006-09-10 12:34:56

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Srawdzimy a jogurt to chyba jogobella z kawalkami wisni??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Było już chyba dwa razy, ale narazie niech zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Kompot lub sok z wiśni domowej roboty - owszem jak najbardziej
sok z wiśni ze sklepu - wątpliwe
jogurt wiśniowy - zapomnij

tak wlasnie wyglada skuteczność poszczególnych produktów opartych o wiśnie na regenerację organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1907
A u mnie babcia pod domem ma 4 wisnie, to kompociku z calymi wisniami jest ze hoho :D Bede sobie dodawal do posilku potreningowego z 1/3 sloika :)

"Keep your friends close, but your enemies closer"

Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zalezy czo sok to jest 100% sok czy sama woda:P

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie ma 100%, chyba ze sobie w sokowirowce zrobisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no co Ty Domer, wszystkie teraz są 100%, poczytaj, co na kartonikach masz napisane

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna dla dziewczyny

Następny temat

redukcja

WHEY premium