SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Większe mięśnie bez siłowni!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 533
http://www.menshealth.pl/fitness/Wieksze-miesnie-bez-silowni-3676.html
Ostatnio wyczaiłem taki trening na masę... No właśnie piszą że trening ten jest na masę jednakże ja chciałbym się spytać ekspertów treningu w domu i zasięgnąć porady. Znalazłem również trening komandosów navy seals na masę: http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-komandosow-Navy-SEALs-3979-2.html
Proszę o wasze komentarze i oceny tych treningów z waszej strony.

Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy;(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8073
sznurek94 - 5kg czystych mięśni w 2 miechy to jedynie na sterydach da rade. Przy porzadnej diecie i suplementacji tak 8-10 kg możesz przybrać na rok, ja cisze sie jak uda mi się przybrać te 5kg bo ciezko utrzymać mi dobrą diete i sporo biegam A co do tego treningu który podałeś to jedna wielka lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Widząc skąd te treningi z dużą dozą prawdopodobieństwa można bez oglądania stwierdzić, iż są chuyowe

Tu masz nasze, sprawdzone:
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html

W razie pytań pisz w temacie.
A na masę to jest dieta

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
dobry trening na maase polecam, wkoncu navy seals tym jedzie to musi byc kozak!
tak na serio, to co jest na men's health to zenada w duzym stopniu i nie nalezy stosowac sie do ich "rad"


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-06-11 19:09:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Haha, martwy krzesłem, moje ulubione ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tbb Ty tak na powaznie ? Bo jesli tak to podpisuje sie pod zdjecie,m Queblo

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Skąd Pozwoliłem sobie na szyderę, żeby wykpić ten żałosny szmatławiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Git

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 533
ok. Jestem w stanie zrozumieć wasze poejście do menshealth... ale mój kumpel wziął z tamtąd trening ( w siłowni) i po 2,5 miesiącu przybrał na masie mięśniowej ok.5kg., tak jak inni kumple też dzięki ich treningom zmienili swoją sylwetkę...
http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-bez-zelastwa-w-15-minut-4058.html a co myślicie o tym, czy da się tymi ćwiczeniami zbudować masę?

Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy;(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Albo wciskał kit... albo przybrał ale tkanki tłuszczowej, nie sugeruj się znajomym bo nigdy prawdy się nie dowiesz

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
5kg masy w 2,5 miecha to nie problem, ale jakiej jakości masy - to się liczy.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-06-13 12:28:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie treningu

Następny temat

Zamiana treningu. Prośba o rady.

WHEY premium