SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej tłusczy mnie węgli w diecie LC ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1395
Witam mam 187cm 95kg i takie pytanie czy dodając tłuszcze w diecie LC przed/po treningu obciąć węglowodany ? tak by to wyglądało
bo normalnie jem 100g ryżu + pierś ale wolałbym jeść mniej węgli.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Węglowodanów masz standardowo jak na low carb. Jak obetniesz to będzie dieta ketogeniczna. Wiele zależy od aktywności.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1395
teraz węgli mam 102, ale jak jem 100g ryżu + pierś i mniej tłuszczy to wygląda to tak 2 755,2 kcal 205,7 g B 178,7 g W 135,3 g T , tutaj wrzuciłem już 50g ryżu i więcej tłuszczy. Aktywność mała teraz nie pracuje tyle co ćwiczę 3x tyg i biegam 6x tyg w treningowe biegam 20 min a w dni nie treningowe 45 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
To co napisałeś teraz nie jest dietą low carb.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1395
Okej dzięki za pomoc, będę się trzymał tej 1 diety z 100g wegli. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Możesz ew. zrobić jakąś rotację węglowodanów. Np w dni wolne ograniczyć je do min. zwiększając tłuszcze a w treningowe podnieść węglowodany.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1395
Będę trzymał się tych 100g dziennie. Z moją małą wiedzą nie będę zbytnio kombinować, ale dzięki za zainteresowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 286
LC generalnie jest 1g-1,5g węgli na masę ciałka, nie przekraczając 130g-150g (z roznych zrodel) dziennie.
Wiec jak chcesz trzymac LC to proponuje 130g :)


Zmieniony przez - Potar w dniu 2015-11-26 21:36:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1395
Mam jeszcze jedno pytanie które mnie męczy, dałem tłuszcze w przed i po treningu dziś robiłem trening+20min biegu było okej dobrze się czułem, jem o 17:00 a trening zaczynam o 19:00, po treningu jadłem tak samo i też czuję się dobrze . Martwię się tym że wszędzie piszą ze nie powinno się jeść tłuszcz, a ja nie chce robić czegoś źle na starcie dlatego pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Nie polecam LC, uważam, że rewelacyjne efekty można odnosić na dietach węglowodanowych, ale jeśli się już uparłeś na LC to wrzuciłbym całość węglowodanów w DT bezpośrednio po treningu już bez dodatku tłuszczu żeby szybko uzupełnić straty glikogenu, a w DNT całość węglowodanów wrzuciłbym na 1-2h przed snem, polepszy się jakość Twojego snu co za tym idzie również regeneracja będzie znacznie lepsza :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Gdzie piszą, że nie należy jeść tłuszczu? Nawet na high carb możesz spokojnie dawać tłuszczowe w tych posiłkach.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc przy diecie

Następny temat

Głupie pytanie co do DIETY - regeneracja po treningu.

WHEY premium