SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Więcej Activlabu - czyli jesteśmy w sieciach samoobsługowych!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 60388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Wysłałem chyba na activlab@activlab.pl. Pod koniec lutego/na początku marca z maila [email protected]

Bcaa 90 kapsułkowe kupiłem w tesco w galerii echo w Kielcach. W środku miałem 70 tabletek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
torturos: podeślij mi mail na [email protected]

z informacjami o które prosiłem w poprzednim poście

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-05-11 13:16:32

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Reklamacje powinienes w pierwszej kolejnosci do sklepu pisac.I tego samego dnia najlpeiej sie zgłosic.Sklep ma obowiazek przyjac reklamacje i rozpatrzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jw

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
I co mi w tesko powiedzą? Że pewnie przesypałem i im chcę oddać, przecież folia była zamknięta. Już raz w tesko reklamowałem uchwyty do pompek, które się połamały po jednym treningu, jak się zaczął cyrk z paragonami, z tematem, czy aby na pewno u nich to kupiłem, to powiedziałem pani grzecznie, żeby sobie wsadziła te uchwyty i pojechałem do domu.

Piszecie tak, jakbyście nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z tematami reklamacji w masowych marketach. Przypomina to pisanie raportu w Policji, czekasz 1,5 h, a i tak nie odzyskasz swojego.

Aha, i żeby było jasne- nie chcę odzyskać tych 20 tabletek, to byłoby śmieszne. Wolę uprzedzić producenta, bo albo ktoś na magazynach podbiera dyskretnie część towaru z każdego opakowania i upycha wśród znajomych, albo macie problem na pakowni z doborem odpowiedniej ilości/wagi towaru, albo warto zastanowić się nad wprowadzeniem szczelnych zamknięć w przypadku towarów, które trafiają do marketów, bo wiele osób świerzbią rączki.

Pracuję w dziale eksportu na Europę w pewnej firmie produkcyjnej i przechodziłem przez niezłe bagna, kiedy okazywało się, że nasz towar dotarł do marketów zbrakowany, ilości się nie zgadzały, urzędy celne nie przepuszcały tirów, bo zawartość naczep nie składała się tylko na nasz towar... Historyjek jest wiele, każda czegoś nas nauczyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Dlatego Torturos ja po raz kolejny Cię proszę o napisanie do mnie maila z numerem serii i opisem sytuacji.

Robienie szumu na forum nic nie da. Skoro pracujesz w firmie produkcyjnej to wiesz doskonale, że numer serii pozwoli mi sprawdzić OCB.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Ostatnio w Tesco Lublin widziałem jakiś przed treningowy napój kreatynowy, a także szejkery i bidony Activlabu. Oferta w lubelskim Tesco się powiększa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Pewnie No Muscle Pump lub Crea Shot

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Ale cena Iso active w Tesco jest kosmiczna: 1.49 za saszetkę. Znam miejsca gdzie można kupic dużo taniej.

Zmieniony przez - myslik90 w dniu 2011-03-22 08:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja rowniez , 1.1zl w Mocnym Sklepie np

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

body detox wycofany?

Następny temat

Creapure

WHEY premium