SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wga w górę po 1,5 roku w pracy. Wcięcie w talii.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Witam,

Przed pracą miałem 176 cm wzrostu i ważyłem 65 kg. Po półtora roku pracy (produkcja, wysiłek fizyczny). moja waga wzrosła do 79 kg!
O tyle co z tym nie mam problemu to mam z tym jak moje ciało wygląda. Plecy i tyłek się nawet fajnie wyrobiły ( na plecach mam nawet widoczne zarysy), to brzuch jest okropny. Pojawiły się potworne boczki a do tego urosły mi cycki. Zamieściłem zdjęcie do wglądu.

Ogólnie nie jem dużo i jem to co zawsze i od zawsze. Dodam iż piję dużo herbaty potrafię w domu nawet jedną za drugą, słodząc dwie łyżeczki cukru. Chciałbym aby ktoś mi pomógł i doradził coś sensownego. Przy czym zaznaczam, że bez siłowni bo na to czasu nie mam. ;)

Pozdrawiam..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
zmarnowane półtora roku... dieta redukcyjna, a potem z niskiego %bf masa i będzie git.
Ułóż dietkę i wstaw do oceny, dodatkowo możesz jeszcze plan treningowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
skoro nie zamierzasz cwiczyc bo nie masz na to czasu, to dieta z deficytem kcal zeby zrzucic ten fat i tyle. bez treningu silowego nie zbudujesz miesni i kazda nadwyzka kcal bedzie odkladana w postaci tluszczu takze po redukcji tylko utrzymanie wagi zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33009 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
Ja też nie mam czasu na silownie. wprowadzilem diete i cwicze tylko przed tv. 6 dni w tygodniu po godzinie ( za 9 tygodni opuscilem tylko 2 treningi z racji delegacji) i w obwodzie brzucha stracilem 14 cm , waga spadla o 5kg a moja kondycja poprawila sie diametralnie + podkreśliło mi wszystkie mięśnie.Tez pracuje fizycznie

masz foto podglądowe jak wygladałem przed treningami a jak teraz po 9 tygodniach









Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-05-31 20:37:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drazek do podciagania

Następny temat

Potrzeebna opinia.

WHEY premium