SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wewnętrzna klatki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Jestem totalnym początkującym i od miesiąca robię trening ogólnorozwojowy. Wszystkie mięśnie rozwijają się w porządku ogólnie jestem zadowolony z efektów, ale chyba klatka rozwija się nie równomiernie. Zewnętrzna, górna i dolna część klatki rozwijają się normalnie, ale wewnętrzna część przy mostku nie chce drgnąć. Na klatkę robię rozpięty w leżeniu na ławce poziomej i wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej. Moje pytanie brzmi czy powinienem robić jakieś dodatkowe ćwiczenia żeby wewnętrzna część klatki się rozwinęła czy to przyjdzie z czasem? Ćwiczę dopiero miesiąc, więc proszę o poważne odpowiedzi zdaje sobie sprawę, że mogę popełniać jakiś głupi błąd. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli masz brame to zmień te rozpiętki na krzyżowanie linek w bramie jeśli nie to może zostać, wraz ze wzrostem masy powinno się wyrównać, zaczynasz dopiero więc powinno być ok.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Dzięki wielkie. Mam tylko wolne ciężary (sztanga i hantle) i do tego ławeczkę, więc zostanę przy rozpiętach. Zobaczymy za 2-3 miesiące :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

adamek vs grant

Następny temat

trójglicerydy

WHEY premium