SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wesołych Świąt !!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1823 Napisanych postów 47953 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484928
Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych osób oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzą moderatorzy działu Junior

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1081 Napisanych postów 38841 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 339606
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6620 Napisanych postów 143351 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157897
nie przesadzac z jedzeniem swiatecznym, ale tez nie czynic z siebie niewolnikow silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2640 Napisanych postów 4993 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 219881
Wzajemnie :) - to bedą tłuste święta :D skropione testami własnych nalewek w dużych ilościach :) wszytkiego dobrego dla wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4283 Napisanych postów 4075 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 112406
przede wszystkim zdrowych ;) Tomek wybacz, ale wczoraj nie było LC, w sumie to nawet nie było MC chyba ale od dzisiaj już nie jem znowu słodyczy i znowu będzie LC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6620 Napisanych postów 143351 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157897
Ja zawsze unikam wegli i jem co chce wtedy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1823 Napisanych postów 47953 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484928
TomQ-MAG
Ja zawsze unikam wegli i jem co chce wtedy hehe

w święta ?

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tak:) jakoś mnie nie ciągnie jak są te wszystkie miesiwa i dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4283 Napisanych postów 4075 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 112406
w sumie to jeżeli chodzi o węgle to najbardziej ciągnie mnie do mandarynek i jabłek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
TomQ-MAG
Tak:) jakoś mnie nie ciągnie jak są te wszystkie miesiwa i dodatki

co takiego więc jesz w nie że bez ww wychodzi ?

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-4 h dziennie snu czy jest sens siłowni? - brak snu vs regeneracja mięśni

;