SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wersje T-A-B

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10516
Witmam panowie, jak to jest z tymi tabami bo czytalem posta gdzie bul i banan mruczeli cos niewyraznie o roznych wersjach?
https://www.sfd.pl/temat284117-strona2/

czym sie roznia owe wersje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Oj tofcik, tofcik...nie sap moderatorom- to raz
Dali ci już odpowiedź-to dwa
Naucz się czytaćze zrozumieniem-to trzy

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aktualnie jest jedna wersja
ta w colorowych kapsach

stara byla w colorze niebieskim i inny producent

o składach nic nie bede pisal ( nie dla wszystkich jestem wiarygodny)
ale bralem, sprawdzilem dzialanie
i sprzedalem po kilkasztuk jednego i drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10516
po pierwsze dzieki za odpowiedz po kolejne:
banan nie rozumiem ? w jakim sensie ? w sensie ze napisalem ze mruczeli? to raczej podle mnie poetycko przyjazne okreslenie niezbyt obszernych wypowiedzi stawiajacych jakis problem ale tajemniczo go nie rozwijajacych.
rozumiem ze zaden forum juser nie musi pisac odpowiedzi-elaboratow ale jak czegos nie rozumiem, a mnie ciekawi, cos nie zostalo dopowiedziane to pytam. Jesli czujesz sie urazony forma to sory. NIemiej jednak z twojej wypowiedzi jak i bula ciezko wyciagnac sedno czyli roznice skladu.
przeciez ja nie pytalem Bula niedowierzajac mu ze sa dwie wersje tylko w domysle liczac ze rozwinie temat i powie ze w skladzie jest to i to i dlaczego to "podstawowe pytanie jaka to wersja"?

Don quixecik nie zdrabniaj z laski swojej ok? Co ty jestes rzecznikiem moderatorów?
Co do 2 i 3 pkt jakos nie chce mi sie z toba gadac, a moze skoro jestes taki cwany to powiesz czym te dwie wersje się roznia? Chyba ze nie masz nic do powiedzenia...

Bulmastif smialo wypowiedz sie w kwestii skladów.
Ja mam kapsy bialo - niebieskie to jaka mam wersje.?
moja ma tribulusa; zma; 6 oxo; i dhb....

pax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to moze otworz kapse i zobacz co jest w srodku. osobiscie nie spotkalem sie nigdy w postaci tribulusa jako bialego proszku.

predzej m1t lub meta tam jest...

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2006-09-03 17:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10516
To srodek na odblok polecany, pozatym to by bylo troche nie teges w stosunku do klienta... ( znaczy zalezy co komu :) )
otworzylem, moj kaps jest brudno bialy troche jak drobno zmielona bulka tarta ale ni powiedzialbytm ze jest bialy raczej szaro berzowy, natomiast ma male kawaleczki czegos bialego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niestety
niebieskim sie nie odblokujesz!

natomiast fajnie masa idzie
to fakt
troche psychicznie meczy
ale lapy puchly

bralem zaraz po tym atitude i w tym zestawieniu mialo to sens
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie podskakuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
premium zachowaj takie komentarzyki dla siebie

do autora: ok; widocznie zle to odebralem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Białko

Następny temat

POLICJANT - co radzicie...?

WHEY premium