SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wegetariańska dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć,
Dzisiaj wszedłem na wagę i oczom nie wierzyłem. Z 89 kg wskoczyłem na 95 :) 2 miesiące biegałem wolnym tempem, żeby zjechać do 84, a tutaj niespodzianka - zamiast mniej - WIĘCEJ :> Nigdy nie przykładałem się zbytnio do mojej laktoowoege diety (po prostu nie jem mięsa od 7 lat i tak już zostanie) w sensie czysto dietetycznym, a teraz widzę że będę potrzebował dobrej redukcji tkanki tłuszczowej, która zgromadziła się głównie na brzuchu i na pośladkach.

Jem nabiał i jajka, więc nie widzę problemów z doborem diety.

Wiek: 24
Waga: 95
Wzrost: 185
Aktywność fizyczna: co 2 dni biegam po 40 minut niskim tempem (HRMax na wysokości 70-75%), do tego uprawiam trial rowerowy, jednak zdecydowaną większość czasu spędzam w pozycji siedzącej ;(
Cel: zjechać do około 84-86 kg i pozbyć się nadmiaru fatu.

Dodatkowo od dzisiaj zaczynam trening ABS II. Mam nadzieję, że wspomoże to spalanie :)

Another day living in hatred

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Powodzenia

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To wez to niskie tetno sobie podwyższ, bo dziadkiem nie jestes , Biegaj nie raz ale min 3x a najlepiej wstan godz wczesniej i biegaj 5x w tygodniu.
Jezeli dieta wege to dla ciebie jedynie niejedzenie miesa to daleko nie zajedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Podchodzę do tego ideologicznie - laktoowowegetarianizm dla mnie to przede wszystkim jedzenie roślin, owoców, grzybów, miodu (rzadko), nabiału i jaj. Do tego dochodzi kwestia jak to jest przyrządzone (staram się gotować warzywa na parze) jak i przetworzone (cukier trzcinowy, brązowy ryż, itd). Wiem, że za dużo pochłaniam węglowodanów i to jest najpoważniejszy z moich problemów żywieniowych (włoskie żarcie <3 . Jednak temat jest o pomocy w ułożeniu diety - tak więc liczę na waszą pomoc :)

Another day living in hatred

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
tez jestem laktowowege ale juz powoli to zamieniam sie w laktowegezawsze wydawalo mi sie ze semiwege to nie maja wiekszych problemów z waga.
mysle, ze Twoj problem to głownie duża ilośc węgli z ziemniaków, kaszy czy ryżu. to produkty zdrowe, ale tuczace, wiec na redukcji im podziekuj, do obiadu wez lepiej brazowy ryz. po za tym owoce kolejna pulapka, jak najbardziej powinno sie je jesc, ale w umiarkowanych porcjach do dwoch dziennie, najlepiej przed lub po bieganiu, na pewno nie na noc. no i kolejna sprawa, pieczywo, jak to z nim jest? Duzo, mało? najlkepiej mało i ciemne, nie zadne typu wasa, bo to ma wysokie ig i to wcale nie jest dobre, tak jak wafle ryzowe. Z doswiadczenia wiem, ze sie tym nie najesz tylko naladujesz kalorii i wegli, a potem i tak zjesz cos porzadnego nie ma sensu tego kupowac.
No i ten trening, niski poziom intensywnmosi to tak sobie, lepiej odrobinke dluzej i szybciej, na poczatek przeplataj srednio i malo intensywne po okolo 1-2 min to lepiej bedzie. pozdrawiam i zycze powodzenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
"Nie maja wiekszych problemow z waga"
Wiekszych nie, ale szczerze nie znam szczuplego wegetarianina(pomijam tenedencje genetyczne), a troche ich znam. Oczywiscie, co nie oznacza ze sa chorobliwie otyli, ale spokojnie kazdy moze sie utuczyc bez problemu. To nadmierne spozycie weglowodanow winne jest otylosci w glownej mierze. Jedyny znany mi weganin to dosc otyly czlowiek

Skoro wiesz, ze zjadasz za duzo wegli to wybieraj wegetarianskie zrodla bialka z jak najmniejsza ich iloscia, tylko nie przesadzaj z soja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
no jak jest weganinem skrajna forma tego stylu zywienia to raczej jest duzy;) bo pewnie mnostwo owocow zajada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
mysle, ze Twoj problem to głownie duża ilośc węgli z ziemniaków, kaszy czy ryżu. to produkty zdrowe, ale tuczace, wiec na redukcji im podziekuj,


bzudra co to znaczy podziękuj?? tyje się od ilości kcal w diecie od kasz gryczanych ryżu brązowego czy makaronów razowych nie,
i na redukcji nie ma lepszej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Troche tak, ale nie jakos ekstremalnie, raczej chleb (jest piekarzem i tym podobne + warzywa duszone na rozne sposoby. On jest taki misowaty, mieciutki, moze gdyby jakis sport uprawial lepiej by wygladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
no nie wiem kowal czy zajadajac ziemniaczki tak szybko schudniesz, przeciez to ma mnostwo skrobii, a po za tym ja nie pisalam o razowym ani o ryzu brazowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kowal, mowisz o wegetarianinie, on i tak sila rzeczy, bedzie wegle spożywał, dlatego niech lepiej takie jak wymienila mimi ograniczy wlasnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucanie tłuszczu z pośladków i nóg

Następny temat

Domowe koktajle

WHEY premium