SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wczoraj w nocy wymyśliłem coś takiego !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
Nie wiem czy to coś da więc pytam się was :d Wczoraj wieczorem myślałem nad swoją dietą i tak przyszło mi do głowy co by było jak by zjadał 1k ryżu codziennie (100g = 350kcal , czyli 1kg = około 3500 kcal). Do ryżu dodać kurczaka albo jakieś mięsko, polać oliwą po 5g albo mnie i zjadać. Szła by masa do góry :d
haha jestem bardzo ciekawy :D

Można też zamiast ryżu na śniadanie dać 100g płatków owsianych jak dobrze pamiętam mają taką samą ilość kcal jak 100g ryżu :d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
ryz + kurczak + oliwa ..?? i to caly jadlospis..??
gratuluje twórczego myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
poczytaj uważnie nie mówię, że to moja dieta tylko pytam się czy przy takim odżywianiu masa poszła by do góry :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No metr w bebzonie mógłby pęknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
czytam uwaznie, skoro o to pytasz to znaczy ze bierzesz to pod uwage wiec potwierdzam co napisałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jak przychodza Ci do glowy takie pomysli to najlepiej przestan kombinowac i dostosuj sie do ogolnie pryzjetych standardow

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktail

Następny temat

Zapotrzebowanie kalorii

WHEY premium