SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wczesne godziny treningów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
Witam,
z faktu wykonywanej przeze mnie pracy na siłowni mogę być około godziny 6.40-7.00. I tu powstaje moje pytanie. Czy jeść normalne sniadanie i przed treningiem wspomóc się jakimś białkiem i ww czy zjeść od razy posiłek przedtreningowy?

To samo dzieje się w dni na których nie będę na siłowni, ponieważ mam zamiar biegać jakies 60 minut około 7 rano.

Dodam, że obecnie przestawiam się ze swojego starego jadłospisu i jak na razie stosuję sie do 10 wskazówek żywieniowych. Bardziej zbilansowana dieta przyjdzie chyba sama za kilka tygodni. Niektórzy pewnie powiedzą, że idę na łatwiznę ale zbyt dobrze się znam i wiem, że bardzo gwałtowna zmiana mogłaby mnie szybko zniechęcić.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
"że idę na łatwiznę ale zbyt dobrze się znam i wiem, że bardzo gwałtowna zmiana mogłaby mnie szybko zniechęcić. "

Póki co rób tak żeby po prostu nie przerwać diety i treningu. Jak przestrzegasz 10 wskazówek to już jest OK. Jak będziesz na siłach ułożysz dietę.

Przed siłownią posiłek przedtreningowy ale jak to śniadanie to nie musi byc mięcho i ryż. Możesz zrobić z tego 5 jajek, ciemne pieczywo, owsianke i też da radę.

Przed bieganiem zjadłbym coś lekkiego, zwłaszcza jak nie masz dużej przerwy od posiłku do momentu zaczęcia biegu a skoro biegasz o 7 rano to na pewno nie masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
" Czy jeść normalne sniadanie i przed treningiem wspomóc się jakimś białkiem i ww czy zjeść od razy posiłek przedtreningowy? "

Możesz, ale nie musisz. Równie dobrze możesz ćwiczyć po porcji BCAA, albo na czczo. Fajnie by było gdybyś tutaj wcisnął szybkie ww (np. owoce) i łatwostrawne białko (piersi, rybę).

"Dodam, że obecnie przestawiam się ze swojego starego jadłospisu i jak na razie stosuję sie do 10 wskazówek żywieniowych. Bardziej zbilansowana dieta przyjdzie chyba sama za kilka tygodni. Niektórzy pewnie powiedzą, że idę na łatwiznę ale zbyt dobrze się znam i wiem, że bardzo gwałtowna zmiana mogłaby mnie szybko zniechęcić. "

Nie idziesz na łatwiznę, dobrze robisz. Przestawienie się z np. z coli ze schabowym przez większość życia na wodę i piersi z kurczaka gwałtowanie jest gorsze niż stopniowa zamiana. Organizm nie lubi być wyrzucany z rutyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
Dzięki za odpowiedzi :)

Jeśli chodzi o dni treningowe to muszę coś zjeść rano bo padnę :P czyli normalne śniadanko i do tego przed treningiem jakieś owoce banan itp?

No a jeśli chodzi o bieganie to też sniadanie koło 6.30 o 7 bieganie 1 h a później normalny posiłek po treningowy koło 9

Jeśli źle myśle to poprawiajcie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ułożeniu diety

Następny temat

Redukcja

WHEY premium