SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wciąganie brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Nie jest to może o odzywianiu ale o zmniejszeniu (niby) tali i brzuszka....A układając diete o to nam chodzi więc moge napisać...

... "Inną użyteczną radą, jaką mogę udzielić jeśli chodzi o uzyskiwanie mniejszego obwodu pasa, jest robienie "zasysania" kilka razy dziennie. po prostu należy wciągnąc brzuch tak mocno jak tylko jest to możliwe, jednocześnie wydmuch**ąc z płuc powietrze. Należy przytrzymac 15-20 sekund i powtórzyć to dwa lub trzy razy. Jeśli bedzie się to robiło rano, w południe i wieczorem, to pomoże bardzo wuzyskaniu wąskiej talii. "Zasysanie"uczy również jak kontrolować mięsnie brzucha. Polecam, gdyż to naprawdę daje rezultaty."

by Arnold S.

Twórcą artykułu jest Sir_Łukasz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Sam stosuje to od kilku dni...jeszcze jest to zapewne za krótki okres na jakieś efekty ale nie licze na coś niesamowitego.....Najlepszą metodą na ładny brzuszek oprócz obowiazkowej dietki jest moim skromnym zdaniem A6W.....
Ale popróbować zassysania nie zaszkodzi ;)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
no to zbyt do odżywiania się niema

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
tia... a i w treningu zostało odświeżone...

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Ja to stosuje od dłuższego czasu i to sporo pomaga. Dużo lepsza kontrola nad mięśniami brzucha.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Bylo

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY MOZNA PIC 10 LITROW WODY Z SOLA DZIENNIE?

Następny temat

Czy tak może być?

WHEY premium