SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wchodze na IF'a

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 18 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112
Płeć : M

Wiek : 18

Waga : 64,5 :(

Wzrost : 168

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Spalacz sfd,białko

Ostatnio przerabiany plan: klasyczny split,teraz push/pull

Waga chociaż mała i wydawałoby się,że powinnienem masować i to grubo to jednak najwiekszy problem to fat na brzuchu,talia jest ogromna jak na mój niski wzrost bo aż 84 cm,brzuch jest mocno 'napompowany' chociaż jakaś tam krata przy spięciu jest widoczna,niezależnie od swiatła to jednak widać też ze tego fatu siedzi sporo,bo dopiero przy mocnej pompie jest jakiś ślad żył na ciele. Chcę zrobić redukcje do takiego przyjemnego bf'a żeby potem przejść już na powolną i solidną mase. Bilans z tego kalkulatora wynosi 2800 kcal do utrzymania wagi (wiem,ze nie ma co sie tym sugerować w 100 procentach) teraz jestem na ok. 1900kcal i nie chodze głodny
podział wynosił 2,5g b/kgmc 2-3 ww/kgmc 3g ww w dt i 2 w dnt no i t 1g/kgmc. Trenuje 4 razy w tygodniu siłowo,2 razy intrewały/trening crossfitowy w dnt i jeden dzien wolnego. Waga spada wolno,widać jeszcze ze tej wody jest duzo. A teraz już przechodząc do nazwy tematu chce przejsc na IFa. Na początku chce zeby te okno było 6 godzinne,tylko,ze na siłowni moge być tylko o godzinie 15 wiec chcąć niechcać musze coś jeść przedtreningiem,a z tego co czytałem wcześniej najlepszy efekt jest gdy bedziemy robili ten trening na czczo,a potem ładowali kalorie. Jak mysliscie czy na początku dobrze będzie zaczać okno o 14 i kończyć o 20 i jesc przed tym treningiem? Pytam głównie o to jak bedzie to wygladało na początku,bo wiem ze stopiowo organizm sie przyzwyczaja i bede mogl swoobodnie przetrzymać wiecej godzin bez jedzenia. No to to pierwsze pytanie,a drugie to czy nei ucinać tych kalorii i zostać na ~1800 z podziałem b 2,5g/kgmc ww 3g/kgmc t 1g/kgmc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667612
witamy
fajnie jak bys dał jakieś zdjęcia
bo coś mi tutaj nie pasuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 18 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112
Można wiedzieć co Ci nie pasuje? Doprecyzuj jakie mają być to zdjecia,czy talii czy całej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Cała sylwetka.Nie pasuje chyba wzrost do wagi do obwodu brzucha.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667612
wrzuć sylwetke
przodem
bokiem
tyłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 18 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112
Nie rozumiem co ma to ustalić,moglibyście wytłumaczyć? Panowie ja naprawde mam świadomość swojej sylwetki i patrząć na nią subiektywnie potrzebna jest redukcja nawet kosztem utraty centymentrów(których i tak jest mało niestety) i bardziej chciałbym uzyskać odpowiedz o tym ifie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glikogen na cyklu, pare pytan

Następny temat

[NAJLEPSZA FIT PRZEMIANA '16] GLOSOWANIE!

WHEY premium