SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wchodzcie i pomagajcie :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
Moja siostra ma problem. Odchudza się od dłuższego czasu, chodzi ze mną na siłownię, ćwiczy przedewszystkim brzuch bo chcialaby pozbyc sie boczkow itd. Ma diete i z zrzucaniem kilogramow nie ma problemu. Tylko że jej to nic nie daje bo ona zrzcuci np. 5kg i bylo by wszystko juz ok gdyby nie zostawały te boczki i brzuszek. Zauważyła że od ćwiczeń brzuch zrobił się twardszy o wiele wytrzymalszy (na początku były problemy ze zrobieniem 15 brzuszków a teraz robi 4serie po 25) chodzi na aeroby ale jednak tych fałdek tłuszczu nie potrafi zrzucić. Prosiła mnie o pomoc co może kupić z suplementów w tej sprawie i co jeszcze może robić aby jakoś jej się udało to zrzucić. Dlatego piszę do Was :) Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Dieta i jakis spalacz jej dobierz

a jakie te aeroby/ile?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
diete ma. A co do spalacza to właśnie nie wiem. Wiedziałbym co na mase, na siłe ale na spalanie tłuszczu. Nigdy nie było mi to potrzebne i nie znam się na tym. Co lepsze?? hmm... właśnie nie wiem.

A co do aerobów to ćwiczy 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny i chodzi ze mną na siłownie ćwiczy tam przedewszystkim brzuch, trochę ręce i nogi (sporadycznie) też 3 razy w tygodniu ok 1,5 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Zalezy ile chce pieniedzy przeznaczyc jest tego troche od naszych polskich po zagraniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta - 90% sukcesu
suple to tylko dodatek, bier TSE i niech zacznie od małych dawek, jezeli nie ma zadnych przeciwskazan, aby go zarzywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 265
co do pieniędzy to myśle że nie powinno przekraczać ok 80zł CZy spalacze tłuszczu treca są dobre??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
1. dieta redukcyjna - od zapotrzebowania dobowego odjac 400 kcal potem stopniowo odejmowac jesli sa efekty zbyt slabe
2. aeroby 4 razy w tygodniu (najlepiej przed pierwszym posilkiem jeszcze) po ok. 60 minut (rowerek najlepiej)
3. a6w :)
4. ze spalaczy mozna thermo speed extreme z olimpa
powinno pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze suple, mały budżet, duże efekty %)

Następny temat

xp ?

WHEY premium