SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze opinie o naszym sklepiku!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Coolbart z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze witam po dłuższej przerwie spowodowanej przyczynami osobistymi


Ok, przejde do rzeczy. Ostatnio robiłem spore zakupy w internecie - dysponując dojść pokaźną sumą (jak dla mnie) na suplementy mój wybór padł na dwa sklepy - hiteca naszego forum i rsportu. Dlaczego o tym piszę? Już śpiesze z odpowiedzią. Otóż w jednym z tych sklepów zostałem potraktowany nie jak partner w biznesie lecz jak naiwniak na którym można sobie nabić kabze. I nie był to sklep RSportu.

Pytacie czemu? Otóż zamówienie przyszło po 1,5 tygodnia.. szkoda tylko, że na zły adres (przez co miałem małe nieprzyjemności zresztą). No, ale nic, dla mnie najważniejsza jest zawartość. A tej również do ideału dużo brakuje. Kiepskie worki z białkiem i carbo były w niektórych miejscach porwane, skutkiem tego było pobrudzenie kanapy i dywanu (poprostu nie spodziewałem się tego wyjmując je z paczki), a część znajdowała się na dnie paczki. Przecież można było je zapakować choćby w firmowe reklamówki. W dodatku wszystko (łącznie z ulotką, bardzo skromną zresztą - ot mała karteczka odbita na ksero) obrzydliwie kleiło się. Poza tym polityka firmy Hitec jest zadziwiająca. Żadnych promocji, żadnych upominków, żadnych kolorwych katalogów, nie wspominając już o kartach stałego klienta. Skusiła mnie w miare niska cena białka, ale w obecnej chwili żałuje, że nie dopłaciłem i nie złożyłem zamówienia w innym sklepie.

A teraz coś o RSporcie. Odrazu mówie, że nikt mi nie płacił za żadną reklamę i staram się być obiektywny. Paczkę dostałem w około 3 dni od złożenia zamówienia. Wszystko estetycznie zapakowane. Dostałem pare broszur, zniżke 5% od wartości zamówienia, gratis koszta przesyłki oraz koszulkę Nike, również gratis. Przy kolejnych zamówieniach mogę spodziewać się karty stałego klienta, czyli kolejnych upustów. W sklepie jest wiele promocji - widać, że dbają o klienta. Oby tak dalej. Jeszcze troche do pełnego profesjonalizmu im brakuje, ale są na dobrej drodze.

Podsumowując, zawiodłem się na "naszym" sklepie. Może już czas, aby poszukać nowego sponsora, bo przy takiej polityce nie dziwię się, że forumowy sklepik podupada i brakuje zamówień. Wymienione przeze mnie braki oraz choćby brak nowych produktów od kilku lat powodują, iż nie ma on szans konkurować z Rsportem czy chociażby z Cyberpakerem i resztą pojawiających się jak grzyby po deszczu sklepów na naszym rynku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli cokolwiek jest nie tak z zamówieniem lub masz jakieś pytanie to pisz na hitec@hitec.pl odpowiedzą Ci ludzie którzy realizuję zamówienia. Ta informacja jest w KAŻDYM potwierdzeniu zamówienia.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
witaj po przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateo, co Ty na to???? Dzieki stary, ze mnie uprzedziles, wlasnie mialem kupic sobie kratynke w naszym sklepie, ale po tym co napisales....no way!!!

Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
AMEN!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
siema Acid

------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
czesc typie

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.
Co do Hiteca to kiedys bralem od nich 5kg nabialu, wszyztko dostalem w zwyklym kartonie. Worki w ktorych bylo bialko 2x2.5kg byly na brzegach poprzecierane. Dostalem pare ulotek i koniec.
Co do sklepu Rsport to solidna firma, wszystko szybko i sprawnie bez zadnych ceregieli, a do tego od dawna mam konto stalego klienta.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Witaj spowrotem acid

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, jeszcze jedna sprawa. Na stronie sklepu hiteca pisze jak byk: "Przy zamówieniach powyżej 250 zł - firma pokrywa koszty przesyłki!". Ja składałem zamówienie za sumę dużo wyższą i mimo to musiałem płacić za swoją przesyłkę!! Dobrze, że akurat miałem kasę, bo co by było jak bym miał równo na odżywki? A tak wogóle to cześć chłopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ja jak kiedys zamowilem bialko w sklepie hiteca to wogole nieprzyszlo domnie


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
acid to ty teraz niezle urosniesz...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko z USA????

Następny temat

Jaka kreatyna aby tanio?????????

WHEY premium