SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warzywa przed i po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Wchodzisz na jego profil i tam masz wyślij e-mail

kilkasz i piszesz ale ta funkacja jest chyba tylko dla tych co mają abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszukaj w wyszukiwarce, na perwno znajdziesz jakistemat gdzie moderator wypowiadał się odnośnie tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak tez zaraz zrobie, zeby nie skladac nowego tematu zapytam sie tutaj, jestem na redukcji, cwicze 3 dni 1 dzien pauzy i znow.. 1 dzien barki/nogi 2. plecy/tric 3. klata/bic...., wporzadku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie za bardzo bo przy np. treningu pleców pracują bicepsy, przy robieniu klaty tricepsy itd.
Więc jeżeli robisz trica a dzień po klate to trójgłowy nie zdąrzy się zregenerować, trening będzie mniej efektywny i efekty będą mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec jaka kolejnosc proponujesz kazdego dnia? a chociaz przy redukcji dobry rozklad dniowy mam tj 3 dni treningu i 1 dzien przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ile dni w tygodniu to powinieneś wiedzieć sam najlepiej. Na mnie np dobrze działa większa ilość treningów
Zrób tak
Klata tric barki
Bic plecy nogi
Przedramiona, brzuch, lydki, piszczele, prostowniki, kaptury ćwiczysz?

Bądź
Klatka tric barki
Bic plecy (góra)
Nogi brzuch prostowniki

Różne warianty. To bardziej do ddziału trneing. Ja Ci wiele nie pomogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak kaptury cwicze, brzuch tez codziennie na laweczce po 4x25,30..ale to pewnie tak nie wypada codziennie? co do prostownika to znam tylko jedno urzadzenie na ktorym wychylasz sie lezac na klatce do polowy wisisz i sklony robisz gora dol..chyba nic po za tym nie ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Martwy ciąg też daje w dupe prostownikom oraz takie ćwiczenie jak "Dzień Dobry"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to dobrze wiedziec.. zaakceptuje to ;) choc martwy ciag boje sie robic bo mialem powazna rwe kulszowa w odcinku ledzwiowo krzyzowym i boje sie kolejnego ataku a jednak martwy to obciaza ten odcinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Co do warzyw:

Zawodowni kulturyści wystrzegają się warzyw. Bo blónnik spowalnie przyswajanie białka.
Ale poziom zawodowej kulturystyki to nie to samo co amatorzy. I nie jest to zdrowy tryb życia jaki należy ślepo naśladować.

Jak dla mnie - warzywa ok. Przed i po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak czasu na diete

Następny temat

Spalić brzuch - tłuszcz

WHEY premium