SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warto zaczynać?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Na początek chciałam się przywitać :) Dotarłam tu, bo mam problem, otóż od września mam zamiar 'zająć się' jakimś sportem / lub tańcem ale dajmy na to że postawię na sport.. zastanawiam się, czy w wieku 16 lat mogę zacząć coś robić aby kiedyś w przyszłości czerpać satysfakcję z moich umiejętności (nie chodzi bynajmniej o medale ani nagrody, bo tak wysoko się nie cenię).. Jestem rozdarta, bo nie mam pojęcia, co jest odpowiednie dla mnie i czy czemukolwiek podołam.. Wiem tylko, że moim atutem jest to, że jestem dosyć giętka. Nie wiem, czy w ogóle myśleć o sportach zespołowych typu siatkówka, bo mam marne 164 cm wzrostu.. Moja wypowiedź jest chaotyczna, ale nie potrafię inaczej tego 'ująć'.. Jeśli ktoś był/ jest w tej sytuacji co ja to proszę, napiszcie , jak sobie z tym poradziliście - z góry dzięki za wszystkie odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Nigdy nie jest za późno.Warto zacząć!!!Wielu znanych sportowców nie wybrało sobie odrazu dyscypliny i w niej zostali i czerpali satysfakcje itp.Poprostu szukali dyscypliny która daje im satysfakcje.Najlepiej to obrać jakąś dyscyline i się sprawdzać w niej, jak nie daje satysfakcji to szukać dalej!!

p.s jest wiel takich osób jak ty.Pozdrówka

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Nad czym sie zastanawiasz, mloda jestes, przeciez ludzie starsi od Ciebie zaczynaja cwiczyc (nawet jesli wczesniej do czynienia ze sportem nie mieli).

Tanczyc tez mozesz, tutaj b. przydaje sie gibkosc. Ze sportow to np. gimnastyka sportowa (ale tego nie wiem czy ucza tak rekreacyjnie), akrobatyka. Musisz tylko znalezc jakis klub w swojej okolicy, gdzie moglabys trenowac.
Rownie dobrze mozesz sobie cwiczyc ogolnorozwojowo.

Ale generalnie to znajdz sobie cos, co sprawia Ci przyjemnosc. Imho to w ogole nie ma co szukac - albo sie cos lubi i sie po prostu to lubi, albo jak ktos nie lubi to moze siedziec przed tv. Cwiczenie to ma byc fun, wiec zycze powodzenia w szukaniu

...Only thing to do is jump over the moon...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Młodszego Ratownika

Następny temat

Turnieje/Memorialy/Zawody

WHEY premium