SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warszawa-jedzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13002
Witam!
Od października zaczynam 1 rok studiów na Politechnice Warszawskiej. Sam jestem z mniejszego miasta i jestem ciekaw jak drogo jest w Warszawie. Każdy mówi że ceny w stolicy są sporo wyższe. Mam pytanie czy za 300 zł na miesiąc (70zł/tydzień) wystarczy na jedzenie. Bo wraz z rozpoczęciem studiów nie chcem przerywać przygodzy z siłownią.

A i jeszcze jedno pytanie czy polędwica z kurczaka to to samo co pierś z kurczaka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
to zalezy gdzie kupujesz:) Dla przykładu podam,że kupiłam kiedyś zwykły,mały jogurt w jednym miejscu za 0,82gr:)a w innym za 1,60:D. Oplaca sie robic zakupy w supermarketach, bo w zwyklych sklepach bardzo nabijaja ceny -jak wszedzie, nie tylko w Wawie. A czy jest drozej? Duzej roznicy chyba nie ma... Trudno mi co prawda powiedziec, bo to nie ja robie zakupy;) a jak robie to jakos na ceny nie zwracam bardzo uwagi. Hehe,jedyna cena jaką znam to w jednym z supermarketow widziałam mleko łaciate 0,5%(tyle ,że w zgrzewce)-1,02zł szt. Wlasnie w zgrzewkach tez sie oplaca kupowac,jak cos jadasz czesto. Np. serki wiejskie u mnie ida na zgrzewki;P

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Dasz radę ...

Zapoznaj się z poniższym linkiem ...

https://www.sfd.pl/temat183005/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Z tego co wiem to ceny w hipermarketach np tesco w calej Polsce sa takie same.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
niedawno spedzilem 2 tyg. w Warszawie ogolnie ceny takie same tylko piers z kurczaka mega droga 15-16 zl/kg w tesco u mnie w miescie jest po 11-12 zl/kg

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-07-29 23:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
za 300 zl dasz rade na bank. Ja studiuje 2 lata w Wawoe , mam co miesiac wlasnie ok 300 zl na jedzenie i też sobie radzę :)

Makaron , ryż , kasza , pierści z kurczaka , soje , warzywa , owoce , wychodzi ok 10 zł dziennie i to w zupełności starczy o ile sam sobie będziesz gotował.

Odpadają częste fast foody i kebaby bo to niestety kosztuje dość sporo , ale od czasu do czasu można się wybrać.
W Warszawie wszystko jest droższe niż w małych miastach , sam mieszkam w miasteczku ok. 10-15 tys. osób więc mam porównanie co i po ile :D

Pozdrawiam i powodzenia na polibudzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Mi się w ogóle wydaje, że drożyzna w Warszawie to mit. Zawsze jak wyjeżdzam do mniejszego miasta, wchodzę do sklepu i tylko ciśnie mi się na usta rany jakie wszystko drogie Z moich obserwacji wynika, że produkty paczkowane, dużych firm itd są tańsze, gorzej jest z rzeczami na wagę, luzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Tam gdzie jest wyższa turystyka tam i są wyższe ceny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - już nie wiem co robić

Następny temat

Rodzynki - jaka data ważnośći?

Wiecej